reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ja tez nie śpię:/ co godzinę jak w zegarku chodzę do kibelka, to sikanie mnie wykonczy. innych objawów brak, raczej nie wpakuje się do rodzeniowej kolejki. no i w ostatnich dniach to ze 3 kilo przywalilam:/ może to woda?
 
reklama
U mnie tez już koniec spania... Rozlozylam się kompletnie...gardło zapchane, nos zapchany...i może jeszcze jak na złość zaczne rodzic?-_-
Mały ma mnie w dupie i żeby się łaskawie królewicz poruszał to muszą trzachac jego mieszkaniem w prawo i w lewo. A dzisiaj ktg i zobaczymy co powiedzą w szpitalu....ale taka zgluciala to bym rodzic nie chciała...

Olusia najważniejsze że malutki juz przy Tobie !:* teraz juz powinno być z gorki :)

Karina tak jak juz tu zostało powiedziane jesteś mega silna wiec myśl pozytywnie i jutro juz przytulisz Kubusia !:*

Doli mój M tez chory i pewnie mnie od niego wzięło...ale on na szczęście nie z tych którzy umierają podczas choroby, on wczoraj spał dosłownie cały dzien z godzinną przerwa na obiad. I chyba teraz role się odmienia i ja skakalam przy nim a teraz on będzie przy mnie ^^

A za oknem to w ogóle szkoda gadac...jak wyjde to mi pewnie łeb urwie...wiosna...^^
 
Hej. Nie nadrobie. Nocka ciezka byla...

Natasza moje gratulacje!!!!!! Super ze Adas juz po drugiej stronie :) slodziak! Pokaz czuprynke jak go juz dostaniesz :)
Pamietaj tylko zeby nie kaszlec i nie kichac. Masz majtki z wysokim stanem? Bardzo dobrze sie sprawdzaja bo nie draznia blizny.

Marela podwojna marcowko gratuluje rowniez :)
Ales dlugie dziecie "uhodowala" ;) :D
Szubciutko poszlo :)

A reszta? Kwiecien sie zaczal :)

Ja tam sie ciesze ze kwietnia nie doczekalam :p
 
Tabasia ja się mega ciesze ze mam to za sobą :) bo ostatnie dni jak słonica..a teraz jak hipopotam :D bo ruszyć się masakra :) ale myśle że szybko ból przejdzie :)
Tabasia mam takie majtki z wysokim stanem
W nocy się zapomniałam i kaszlnełam..już nie zapomne :))
 
Dziewczynki co Wy z tymi chorobami?? Pat,Doli... zdroeeczka!!!!!!

Karnina nie dziwie Ci sie. To musialo byc ciezkie. Pewnie zawsze do Ciebie bedzie wracac. Ale teraz pamietaj bedzie dobrze i nie ma innej opcji. Jutro przytulisz zdrowiutkiego Kubusia :)
 
Pat u mnie ciezko. Cos tam sie rozkreca ale to makabra. Mloda coraz wiecej je wiec jak ma jej wystarczyc to co profukuje to nie wiem. Musialabym co 5 minut dostawiac :/ a cyce bola bardziej niz krocze po porodzie :(

Dzis moje drugie dziecko urzadzilo taki koncert do 2 w nocy,ze obudzilo moje pierwsze dziecko ktore ma mega wqrwie powiedzialo "dlaczego mamy dzidziusia? Ja nie chcialem miec dzidziusia!!" :)) z m tez nerwowo bo zmeczeni jestesmy,na rzesach chodzimy (ja rowniez o kulach), no ciezko jest bez pomocy ale wierze ze za pare dni jak to wszystko sie unormuje to bedzie szlo ku dobremu ;) ja mam plan za tydzien wrocic do pisania magisterki.
 
reklama
Do góry