reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Renatka to samo mialam z tym żebrem :( masakra jakas ...

Eewel oho dzieje sie :) to pierwsze kwietniowe dziecko bedzie :)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Kuklaki no tak wyszło .. Zaczynam sie stresować .... Jutro Big Day :)

Olusia bedzie lepiej z czasem .., poprostu trudny start ..

Asia :(
No takie wizyty to o dupe :(
 
reklama
Asia podjedz na ip powiedz o skurczach, przynajmniej Cię Zbadaja!

Pat ale że jak główkę wymacalas? :D

Muminek szok :o tyle czasu i nic...


Mnie cały brzuch boli... Znowu 2 uwięziona i w dodatku kręgosłup, biodro, udo... Mały uciska na nerw...

Ciekawe czy splynal do kanału już :D jutro się dowiem ! Jeszcze ponad doba!!!!! :/
 
Doli fajnie ze się dowiesz bo ja to do porodu juz się nic nie dowiem... Mialam iść w tym.tyg do mojej gin ale jak byłam w pon to stwierdziła ze jak jezze na ktg to mam przyjść dopiero 10.04! A nawet jak dotrwam to i tak mnie nie zbada bo ona nie bada po 38 tyg.
Dziś jade na ktg. Wkurzaja mnie to jezdzenie juz.
 
A ja czekam na ktg.

Anulka a dlaczego miałabyś nie mieć pokarmu? Nie rozumiem dlaczego położne wygaduja takie rzeczy. W domku bez stresu przystawiaj małą i zobaczysz że się rozkręci :)

Asia jak usg zrobił, sprawdził serducho to nie jest źle chyba. Chciałaś żeby cię ręcznie zbadał? U nas np. Przez całą ciążę nie grzebia no chyba że coś jest nie tak. Jak dla mnie to całkiem kompleksowa wizytę miałaś :) no mogłaś go o tą wagę trochę pomęczyć...

Eewel powodzenia &&&
 
reklama
Do góry