reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin a nie lepiej sie przejsc wlasnie zeby urodzic ? :D

Tabasia dzieki :) staram sie nastawiac pozytywnie bo pamietam tez ze ze swojego strachu powstrzymywalam akcje porodowoa ostatnim razem i na pewno przez to bylo duzo ciezej (no ale jak sie nie bac jak kazali mi sn rodzic dziecko ktorego wage prognozowali na 4,5 kilo a moze i wiecej - niby najlepszy spec od usg )
 
reklama
Doli dawaj Huberta do ciotki brzucha :))

Naprawde nastawilam sie na mega bol i mega rzeznie a powiedzmy ze milo sie rozczarowalam. Ja zawsze tak mam.

A trzecie? Jest plan na przyszly rok :)

Aylin do mnie dzien przed porodem przyjaciolka nz ploty wpadla. Wieczorem 4 skurcze,wykorzystalam m a po polnocy odeszly wody ;) ale Ty masz dluuuuga szyjke. Ja nie wiem jaka mialam bo ostatni raz byla mierzona w 20tc ;)

Moja mloda dzis ma tydzien :) jeeej jak czas leci :)
Ooo i spojenie tez dochodzi do siebie,kule pomagaja :)
 
A moja chyba wzięła sobie do serduszka mamy narzekania, i spałam całkiem dobrze, mała też jakoś mało się rozpychała. No i teraz też jakaś grzeczna. Rano, aż się zmartwiłam, ale mała chyba wyczuła i zaraz trochę sie pogibała, ale coś bardzo spokojniutka dziś ;-)
 
Kuklaki no wlasnie, za dobrze mu tam jest :)
moze byc tez tak ze akcja ruszy niespodziewanie jak z moja pierwsza corka, zadnych objawow, o 4 w nocy obudzilo mnie uczucie mokrych nog, zero boli, pojechalam z mezem do szpitala i o 10.50 urodzilam :)

Tak tez moze byc.

Babydust najwyzej w samochodzie pod szpitalem urodzisz:-)


Tabasia zostanie surokatkom:-D
 
Babydust dawaj pod szpital i kręć sutki :-D

Karina cudny Kubus ahhh az łezki mi stanęły! Małe cudo :sorry2:

Tabasia ale ze znieczuleniem? ;-)

Ja wczoraj di meza "miiiisiuuuu moze sie jutro pokochamy troche?" On "ale ja sie boje, ze Ci cos zrobię" Ja "no najwyżej pęknie mi pęcherz płodowy.." On ":baffled::baffled::baffled:" zemdlał w duchu z trzy razy i stwierdził, ze juz mu nie stanie :no:
 
Renatka nie moge odtworzyć ale domyślam sie, ze to teledysk z jego pożegnaniem. Ja tez zawsze na tym rycze :sorry2:

Z drugiej strony ostatnio to sie na reklamie Knorr poryczalam takze ekhmm...:baffled:
 
Karina cudny jest Kubuś!!!!!

A ja spie! Wlasnie się przebudzilam i musialam wejść żeby opisać mój sen otóż śniło mi sie ze bylysmt wszystkie/ nocowalysmy lub mieszkalysmy w takim budynku jak szkoła. Wracam sobie z Grubaskiem z biedronki,poszła do kibelka i mnie wola ze chyba jej się wody Sącza no i ze będzie jechała do szpitala tylko mam jej Meza ściągnąć który pracuje w biedronce i jak się okazuje jest moim kolega z dziecinnych lat :D no i się obudzilam,niewiem czy to.były wody
 
reklama
:-D Nie hehe. Ja nie wiedziałam co to za reklama bo nie było nic żadnego produktu tylko jak sie skończyła to nagle na koncu Knoooorr :-D
 
Do góry