reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asiatipl ojej ale akcja, ale dzielna byłaś :)

Milia niby tak... Obczaj że teście przynieśli nam używane ciuszki ( nie mam z tym problemu) od znajomej ( wiedzieliśmy że dała w październiku..... ) tylko że różowe... Nosz....
 
Doli, to też się masz z tymi teściami! Zaszaleli nie ma co! A ubranka chociaż wyprane i wyprasowane?

Moja teściowa teraz gra dobrą babcię, ale pierwszą wnuczke zobaczyła jak ta skonczyla 8 m-cy jak pojechaliśmy zaprosić ja na chrzciny, na które nie dotarła....

Taka kategoria ludzi, co poradzisz.... Rozumu juz nie nauczysz...
 
Anulka a jaki masz?? ja jeszcze nie zakupiłam ... hmmm
po ur. 1 syna też nic nie dostałam także luzik ;D hehehe jeszcze dostaniesz ;-)))))


omg nienawidzę uczucia jak mi z cycków leci... co jakiś czas jakby m ktoś szpilki wbijal i zaraz mleko wylatuje.,.grrrr... dobrze, że zaraz pora karmienia bo eksplodują mi te donice ..ja chce moje duże B małe C!!!!!!!!:dry::dry::dry::dry::dry:
 
Joanna gratulacje !:) szybka akcja !:) ja stwierdzilam ze gdyby ktoś mi zagwarantował że kolejny poród trwał by krótko i te bóle by trwały godzinę dwie to mogę rodzic ale tak to cc bo bol brzucha to bol brzucha ale krzyża...:o

Asia to tez mialas stracha... Ale najważniejsze że wszystko już jest ok !;)

My mmy pierwsza nocke w domu za sobą...w nocy nawet stekniecie małego mnie budziło mimo tego że był w lozeczku kawałek ode mnie...więc mój strach że nie będę go słyszeć mija :) o dziwo nawet M się budził i wyrywał do małego ale wstawał o 5 do pracy wiec szkoda mi go męczyć...z cyckmi te juz lepiej bo wczoraj częściej przystawialam malucha i mniej bola :)

To juz malo zostało mamus z brzuszkami ?:)
 
reklama
Do góry