reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anulka to chyba jakis radar hehe, tak samo było z pierwsza jak sie zaczynaliśmy z mezem przytulać to był ryk! Radar jak nic!! :-D

Jejku Joanna ale klusek!! Gratuluje!!

Ja z córcia dostałam moj ulubiony wisiorek, ciekawe czy cos teraz dostanę :-D
 
Asiatipl ojej ale akcja, ale dzielna byłaś :)

Milia niby tak... Obczaj że teście przynieśli nam używane ciuszki ( nie mam z tym problemu) od znajomej ( wiedzieliśmy że dała w październiku..... ) tylko że różowe... Nosz....

Doli, podobno kiedyś chłopców ubierano na różowo, a dziewczynki na niebiesko, więc może dlatego ;-) ja też po cc miałam przyjść do kontroli po 4 tygodniach i wczoraj byłam.

Muminek super, że do domku.:-)
 
A mnie ginekolog kazał przyjść po 4 tygodniach - a miałam poród sn. Z kolei w zaleceniach ze szpitala mam, że po 6 ;) Może to po prostu zależy od lekarza.
 
Ja mam wizyte u rodzinnego na 6 tyg. Ciekawe co ona tam ma zamiar sprawdzac :/ ale juz wiem ze bede potrzebowala konsultacji u specjalisty bo zle jestem "naprawiona" tam na dole :///

Marela to dobrze ze wyniki ok. Kurcze nie wiem ktora marcowka :(

Zawiedziona jestem z ta rocznica bo zawsze budzilam sie i byly kwiaty i prezent a w tym roku nic :( ale chyba sama sobie na to zasluzylam..........echhh smutno mi :(
 
Tabasia ja w zeszlym roku zapomnialam o rocznicy hihi
a po czym czujesz ze zle cie naprawili ?

wrocilam dzisiaj ze spacerku - duzo mniej wialo dzisiaj :) ale przypomnialo mi sie jakie to nudne chodzic samemu z wozkiem po osiedlu przez 1,5 godziny
mam ebooki do sluchania ale rozladowala mi sie mp4 :/
 
Mojego też łóżeczko parzy..nie zaśnie tam .. Natomiast jak położe go na łóżku i ja obok nie go to zasypia bez problemu :) na szczęście bez noszenia i luluania..kurde abym nie zapeszyła:-/ tfu tfu :)

Ja też daje wit K i D

Kuklaki co masz na myśli pytając o szwy po cc?? Mi się już wszystko super goi praktycznie nic nie boli nie ciągnie jest b.dobrzb.ale mi mineły dziś 3 tyg :)

Matko moje dziecko dziś skończyło 3 tygodnie :)

Mnie też tak w cyckach mrowi piecze..dziwne uczucie a szczególnie w lewym.. I bez wkładek to ani rusz bo wszystko zalane :-/ z jednego je a z drugiego kapie:)
 
Tabasia pogrzebalam troche na bb i to byla blueberry czy jakos tak. Urodzila Adasia. Ja z cyckami mam identyko .W dzien jest ok ale noce tragedia mnie ciezko dobudzic a Tymek tez roznie. Zdazyli sie i 6 h przerwy.
 
Marela jak dobrze pamietam to moja imienniczka ;) pogratuluj ode mnie :) to juz trzecie w takim razie! Super! Dziewczynka czy chlopczyk?

Babydust rozmiar i zwiazane z tym dolegliwosci ://

Moja dzis caly dxien w ogrodzie drzemie :) bez czapki bo cieplutko!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
MNosz kurcze 2 dni was nadrabiałam i zaznaczałam a wczoraj forum wykrzaczyło i zniknęło wszystko.
My mamy od następnego po wypisie dawać wit.D a od 8 doby przejść na k+d3 ( na te kilka dni samej wit.d dostaliśmy próbkę witaderolu także muszę się tylko po k+d wybrać)

My przy wypisie bilrubinę 6.3 mieliśmy.

Wczoraj u nas też strasznie wiało a do tego na osiedlu plac budowy właściwie to siekło pia hem jak na saharze:/

Dziewczyny a ile porodzie ściągali wam szwy bo gin na oddziale mówił żeby po 7 dobach się do swojego lekarza zgłosić a jak potem była położona coś jeszcze tłumaczyć to mówiła że po 10 :confused:

Mój ma dzisiaj dzień co kowo przytulaniowy.

My już od niedzieli popołudnia w domku powoli wszystko ustawiamy na stare -nowe tory.

Dziś P. zabrał starszaka na basen do Rudy Śląskiej podobno fajny - to prezent od Mateusza dla starszego brata :).

GRATULACJE dla wszystkich noworozpakowanych mam :tak:
 

Załączniki

  • 20150416_130444.jpg
    20150416_130444.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 72
  • 20150418_173200.jpg
    20150418_173200.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 73
Do góry