reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Oj mysisz czekać na Pat lub Myle bo ja nie stosuje żadnych więc nie pomogę..
Mam w domu sab simplex ale podawałam kilka razy..i podobno po 28dniach od otwarcia trzeba wywalić prawda to ?? :-/
 
reklama
Ja mojej dałam po 1,5 roku heh bo nie pomyslałam...ale jakby trzymać w lodowce to nie wiem czy bym wyrzucała...

Malutka w koncu zasnela to i ja sie kładę.
 
Vesunna moja spac chodzi 21. -22. i spi roznie casem do 4. a czasem dluzej, dzis spala np. do 7. bez pobudek, a dzis polozona o 21. i niedawno mi sie przebudzila, szok bo jej sie juz to nie zdarzalo, moze za malo pojadla przed spaniem

ja co do kroplelek sie nie wypowiem, bo mam jakies, ale nie uzywalam ani razu, Malej tylko kilka razy zdarzyl sie placz prawdopodobnie przez brzuszek, ale ponoszona troche i usypiala i spokoj jak narazie

Olusia oby Malemu przeszedl ten brzuszek, szkoda takiego malenstwa jak sie meczy i nie wiemy jak pomoc..

Pat moja bez kropelek sobie czasem jacuzzi robi :p a my z tego niezly ubaw mamy :D

Uciekam zaraz spac, oby ta pogoda szybko sie poprawila, dzis na szybko wyszlam z domu i zmoklam tylko... wozek oczywiscie w folii wiec ta zadowolona, no i pospala chociaz normalnie nie to co wczoraj... a po poludniu nawet nie bylo mowy zeby wyjsc co pol godz na przemian deszcz i brak deszczu...masakra jakas.
Spokojnej nocki ;)
 
hej

wczoraj miałam mega zastój, robił się od kulku dni ale nie schodził a wręcz przeciwnie, był pod piersią wiec o tyle trudniej, zazwyczaj pomagało masowanie, wyciskanie mleka, gorąca woda, mały co 30min.. itp. bo miałam już z 10 razy w tej piersi zastoje..ale nie tym razem :/ na brodawce zrobiła się biała plamka, dotykam, naciskam i nic, doslownie wolne 3 kanaliki którymi leciało mleko :/ poczytałam i znalazłam podobne problemy i ich rozwiązanie..drastyczne..

igła
i nakłucie nad białym pęcherzykiem, tuz nad nim albo w niego
jak mleko wyleciało
:eek:
to tylko raz
w momencie mi te twarde guzy zniknęły
przystawiłam małego, zjadł to i mam spokój....
uf....szkoda, że wczesniej nie wiedziałam to bym tak nie pogniotła tych cycków :confused2:

także jak coś takiego będziecie miały to warto sprobowac bo mnie już tak bolało, że dotyk wkladki laktacyjnej powodował mega ból

nie śpie od ..4.. piękne słońce ale 5 stopni..w gorach ponoć ma spaść śnieg.. :/

Hubi dokarmiony na śpiąco o 21 obudził się o 3 dopiero.. :szok: no ale potem o 4.30, 5.20 i śpi...

od dzisiaj zaczynam ćwiczyć 8abs..któraś chętna? :-D
 
reklama
Do góry