reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia dopiero w 20 tyg? Tyle to bym na pewno nie wytrzymala. Ja mam teraz ubezpieczenie prywatne. Jak wroce z urlopu to zadzwonie i moze mi zrobia wczesniej. I juz mdlosci?! Bleee. Ja to sie ich panicznie boje. Moze tym razem mi troche odpuszcza....
Anulka90 ja tak mialam w pierwszej ciazy, staralismy sie 4 miesiace a jak stwierdzilismy ze jeszcze sie wstrzymamy, to nam sie udalo :)
 
Mila niestety usg 2 razy podczas calej ciazy. Wiec chodze prywatnie. W pierwszejj ciazy mialam usg w szpitalu wlasnie w 20tyg. A pozniej przed samym porodem kilka razy ale to tylko dlatego ze lozysko bylo nisko i mialam cesarke.
 
To bardzo mało jak tylko dwa razy. Ja już się nie mogę doczekać kiedy pójdę do gina i on powie że wszystko dobrze. Nawet na wszystkie badania będę chodzić z przyjemnością żeby tylko wszystko dobrze było.
 
Zmienilam suwaczek, tzn. przesunelam sobie "termin" z powodu tej wczesniejszej owulacji. Wiec teraz date porodu ustalam na 6 kwietnia :-)
W pierwszej ciazy mialam wszystko ksiazkowo, tzn. owulke i wszystkie skany potwierdzaly date, ktora wyszla na podstawie miesiaczki. W tej ciazy niestety musialam troche pokombinowac ;-) mysle, ze najwiarygodniejszy dla mnie termin bedzie na podstawie usg.

Jak sie czujecie? Mne dzis znow kolo 10-tej mdlilo lekko. Kurcze to chyba za wczesnie!! Mysle, ze to psychika siada a nie objaw ciazy :-D
 
Oj powiem Wam Kochane że mi też dzisiaj było nie dobrze. Nie miałam na nic ochoty do jedzenia. Boli mnie też podbrzusze. Muszę leżeć z podkulonymi nogami. Ale dzisiaj na pocieszenie pojechałam do sklepu i wybrałam wózek :D
 
mnie codziennie boli podbrzusze i krzyz do tego brodawki ale nie jakos mocno
niedobrze mi sie robi co jakis czas ale na krotko i leciutko ale z jedzeniem juz nie najlepiej , musze sie z rana lekko zmuszac do jedzenia bo nic mi nie smakuje :(
 
Ja wlasnie wciskam platki przed praca bo przerwa dopiro o 10-tej. Tych mdlosci sie najbardziej boje bo w pracy chce powiedxiec dopiero kolo pazdziernika. Chociaz boje sie ze bedzie widac wczesniej :D
 
Ja już w pracy powiedziałam. Ja pracuje w sklepie i muszę dźwigać sporo więc lepiej żeby wiedzieli. Jak tylko będę mogła to pójde na zwolnienie żeby dmuchać na dzidziusia.
 
reklama
no ja to tak ogólnie do du..y się czuję, bo jestem przeziębiona. przedwczoraj całą noc gorączkę miałam, w końcu o 4 położyłam sobie mokrą pieluchę tetrową na czoło i trochę spadła gorączka. a od wczoraj chodzę i non stop kicham. i jedzenie też w siebie wmuszam, bo ja jeszcze karmię młodszą córę, w prawdzie nie dużo, ale te 2-3 razy na dzień zawsze. no i wyczytałam, że można kontynuować laktację w ciąży, ale trzeba się bardzo dobrze odżywiać.
Tabasia ja też się boję mdłości. mam nadzieję że tym razem mi odpuszczą, bo w pierwszej ciąży miałam od 7 do 20 tygodnia. coś okropnego :/
 
Do góry