reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Ja od 2 tyg żadnych objawów praktycznie już nie mam, mdłości przeszły, brzuszek nie rośnie, waga w miejscu albo maleje i gdyby nie to USG i prawie 4cm maluszek, to myślałabym, że nie jestem w ciąży :-) Więc się nie martwcie dziewczyny!
 
reklama
No i znow, ze wszystko ok.
Nawet sie zdziwilam, bo przeciez w UK nie daja kobieta progesteronu, a mi dzis powiedziano, ze jezeli okaze sie iz mam za niski poziom, to dostane zastrzyk...
I dziecko zdrowe, znow widzialam je na usg. Nie ma tez nic co powoduje krwawienie, wiec mam lezec i odpoczywac a jesli cos nie tak bedzie to automatycznie dzwonic i jechac na oddzial.
Najgorsze jest to, ze ja naprawde mam okropne problemy z moimi nerkami i prawdopodobnie one powoduja to wszystko...
 
harsharani ciesze sie ze wszystko oki.

Ja zaraz ide spac, tzn moj m juz z naszej budowy wrocil wiec chce spedzic z nim troche czasu nim padnie bo jest bardzo zmeczony
 
U mnie w szpitalu o ile wiem sa dodatkowo platne sprawy nie wiem dokladnie co i na ile legalne ale na pewno jest doplato do znieczulenia i do porodu rodzinnego oraz za pojedyncza sale
 
Harsharani bardzo sie ciesze, że wszystko dobrze...
kurcze ja tam nie wiem jak to jest z tymi opłatami bo tu u mnie to nie płaci sie za nic nawet znieczulenie zewnątrzoponowe jest na prośbe podawane wiec jest ok. no i poród rodzinny to norma :)

a mnie coś bierze jakieś przeziębieni bo gardło zaczęło mnie boleć i zjadłam już czosnek i mleko z miodem wypiłam i herbate z cytryną no i mam pytanko czy rutinoskorbin można wziąc w pierwszym trymestrze ciąży? bo nie chce dopuścić by mnie dopadło i łapie się wszystkiego co dozwolone dlatego pytam o ten rutinoskorbin... :(
 
Nielegalny ale kobiety chcąc mieć pewność np prawidłowego przebiegu porodu godzą się na to, chcąc zaoszczędzić sobie dodatkowego stresu i płacą.

Książkę Kaz Cooke dostałam kilka dni temu od mojego ukochanego męża Marka ( którą zresztą wspólnie czytamy ) a tu okazało się że jest ten temat na tapecie-ale zbieg okoliczności :-D

Byłam dziś ze swoim brzucholkiem w przyszpitalnej przychodni, by się tam już po malutku zadomawiać - ponieważ chciałabym tutaj rodzić. Rozmawiałam ze swoim nowym lekarzem na temat badań prenatalnych-że chciałabym zrobić , by mieć pewność, że wszystko jest ok-zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu(wiadomo lepszy sprzęt...bo zapłacić i tak trzeba gdyż nie jestem w grupie ryzyka). Odnośne przezierności karku to najlepiej jest je zrobić między 11 a 14 tc, TEST PAPP-A również, test potrójny między 16-18tc - z tym że czytałam że te dwa ostatnie wykonuje się jeżeli w tym pierwszym wychodzą jakieś nieprawidłowości. Pójdę to zobaczymy. Chcielibyśmy wiedzieć, że wszystko z naszymi fasolkami jest w porządku :).

Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie, życzę kolorowych snów, spokojnej nocy i do juterka

Buźka
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś mam wizytę na ktorej pan doktor zalozy mi karte ciazy i mam nadzieje ze zrobi usg nie moge sie juz doczekac tego piuerwszego usg
 
reklama
witam:-) Ja dziś mam wizytę w szpitalu, mam nadzieje, że będzie ok bo się nie czułam najlepeij ostatnio.
Harsh, dobrze, że jest ok:-)
maranatha, można brać rutinoscorbin w I trymestrze jeżeli jest taka potrzeba.
 
Do góry