reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Czesc dziewczynki Gratuluje wszystkim Lutowym Mamusiom:) życze spokojnej ciazy i zeby wam szysbko te miesiace przelecialy:)


A tak nawiasem skreycie to sama nie wiem czy za pare dni do was nie dolacze takze szczegolnie sie ciesze:0

Okres spoznia mi sie juz 3 dzien ale boje sie zrobic test zeby nie zapeszyc za kilka dni wszystko sie okaze pozdrawiam was goraco dziewczynki dbajcie o siebie:)
 
reklama
polis1010 mam to samo :/ a jeszcze co najgorsze wczesniej zasypiałam na brzuchu... Trzeba sie jakos przemeczyc ;) pozniej nie tylko cycki beda przeszkadzac ale i brzuch
 
hej, ja póki co nie mam żadnych objawów, może troszkę mi cycki urosły ale może sobie tylko wmawiam.
Missdior super, że od razu pierwsze ivf się udało, długo się staraliście? u nas starania zajęły dłuuuugie 2 lata, ale udało się naturalnie.
 
hej, ja póki co nie mam żadnych objawów, może troszkę mi cycki urosły ale może sobie tylko wmawiam.
Missdior super, że od razu pierwsze ivf się udało, długo się staraliście? u nas starania zajęły dłuuuugie 2 lata, ale udało się naturalnie.

my 4 lata...ale wcześniej z wcześniejsym partnerem (niestety odszedł)tez 3 lata...
 
witam z rana
ja po sniadanku i wyspana choc pogoda senna okropnie jest ze oczy i tak sie kleja
to moje dziecko bedzie b inteligenne bo ja caly czas mam mdlosci. tylko nie wymiotuje.

ja tez zawsze na brzuchu spie nawet teraz cyckami ze bola sie nie przejmuje inaczej nie moge usnac
 
Missdior rany, to musisz chyba skakać pod sufit ze szczęścia :-) ja po 2 latach starań nie mogę uwierzyć w te dwie kreski, zrobiłam chyba z 15 testów... a co by było gdyby to były 4+ lat starań...
 
Ile nowych lutówek :) Witam was wszystkie i GRATULUJĘ! Nie wymieniam bo nie ogarniam ;)
Jak tu wpadałam po kilka razy dziennie to nic nie pisałyście, a jak dzień nie zaglądałam to nagle 10 str do nadrobienia...
No to mnie pocieszyłyście z tymi nudnościami i inteligencją bo ja to dziś ledwo żyję przez moje mdłości... Dopiero Lays'y paprykowe coś pomogły ;) żadna tam zdrowa żywność serek biały, owoce tylko czipsy.. masakra i jak tu się zdrowo odżywiać?

A jak to będzie z tym wątkiem zamkniętym? jak już będziemy tam to ten się zlikwiduje czy o co chodzi? czy tam będziemy pisać na jedne tematy a tu na inne.. nie kapuję:/
 
reklama
A ja się dziś nie wyspałam nie wiem dlaczego do tego mam straszne bule w miednicy i kregoslupie i mdlosci czuje sie jak by po mnie czolg przejechal
 
Do góry