reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4 na umowie probnej

Hej dziewczyny to może jeszcze ja się podepnę bo jestem w podobnej sytuacji. Ja byłam na umowie o pracę na czas określony ( umowa kończy mi się dzis ) i zostałam poinformowana, ze mi jej nie przedluza, ponieważ jestem dopiero w 5 tygodniu ciąży i nie maja takiego obowiązku. Jestem aktualnie na l4, bo mam ciążę zagrożona, poprzednia ciążę straciłam. Byla ktoras z Was w takiej sytuacji?
Jeśli do końca ciąży będziesz na L4. to ZUS będzie wypłacał zasiłek chorobowy (zwolnienia będą wystawiane na dotychczasowego pracodawce)
Nie będzie Ci za to przysługiwał zasiłek macierzyński, bo w dniu porodu nie będziesz pracownikiem.
Tylko uwaga jw.
 
reklama
Jeśli do końca ciąży będziesz na L4. to ZUS będzie wypłacał zasiłek chorobowy (zwolnienia będą wystawiane na dotychczasowego pracodawce)
Nie będzie Ci za to przysługiwał zasiłek macierzyński, bo w dniu porodu nie będziesz pracownikiem.
Tylko uwaga jw.
Czyli jakby mi przedłużyli tylko do dnia porodu to wtedy by mi macierzyński przysługiwał?
 
Do góry