reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4

Dołączył(a)
26 Luty 2017
Postów
5
Hej wszystkim. Potrzebuje drobnej porady. W tamtym tygodniu potwierdziłam ciążę hcg ponad 300 ostatnia miesiaczka 10.01.17 dzis wypada 47 dzien ciazy. Chcialabym pojsc na zwolnienie - prosze bez hejtow... na ciaze reaguje dosc silnym bolem jajnikow zawrotami glowy mdli mnie na widok wszystkiego dodatkowo moglabym spac caly dzien. Pracuje w korporacji gdzie jest ciśnienie na wyniki efektywnosc. Luty juz i tak zawalilam bo ciagle bylam rozkojarzona. 8 godzin pracy przy komputerze w pomieszczeniu z mnostwem innych ludzi i mnostwem elektroniki. Czy lekarz rodzinny moze mi dac zwolnienie? Pani ginekolog stwierdziła ze ciaza to nie choroba - zgadzam sie z nią w 100% ale staralismy sie o ta ciaze 2 lata i progesteron jest niski - dostalam od gin leki rozkurczowe i progesteron. Nie chcialabym zeby cos poszlo nie tak ze wzgledu na stres w pracy. Jak myslicie? Moge isc do rodzinnego po L4?
 
reklama
Zmień lekarza i faceta baby są wredne.
Mi dał odrazu jak powiedziałam jaka mam prace w 5 tyg już .później od połowy i tak musiałam mieć bo ciążę zagrożona miałam.
 
No juz przeszlo mi to przez mysl zeby zmienic bo nawet nie zapytala na ostatnim spotkaniu czy kwas foliowy biore :-( to moja pierwsza ciaza a ona potraktowala mnie hmm nieprofesjonalnie...
 
No juz przeszlo mi to przez mysl zeby zmienic bo nawet nie zapytala na ostatnim spotkaniu czy kwas foliowy biore :-( to moja pierwsza ciaza a ona potraktowala mnie hmm nieprofesjonalnie...
Dlatego nigdy bym nie prowadziła ciąży u baby są wredne i niedelikatne.
Jestem zdania że kobieta się jeszcze napracuje a ciąża to jedyny czas kiedy można odpocząć i nacieszyć się ciąża bo mija bardzo szybko;)
Jeszcze jak długo się starałas i niski progesteron i boisz się żeby nic sie nie stało ..
Co jej szkodzi dać l4? Piszę że masz wymioty itp i już.....
Mogę zapytać gdzie mieszkasz?
A to najważniejsze tyg te pierwsze
 
Dlatego nigdy bym nie prowadziła ciąży u baby są wredne i niedelikatne.
Jestem zdania że kobieta się jeszcze napracuje a ciąża to jedyny czas kiedy można odpocząć i nacieszyć się ciąża bo mija bardzo szybko;)
Jeszcze jak długo się starałas i niski progesteron i boisz się żeby nic sie nie stało ..
Co jej szkodzi dać l4? Piszę że masz wymioty itp i już.....
Mogę zapytać gdzie mieszkasz?
A to najważniejsze tyg te pierwsze
Lublin
 
No juz przeszlo mi to przez mysl zeby zmienic bo nawet nie zapytala na ostatnim spotkaniu czy kwas foliowy biore :-( to moja pierwsza ciaza a ona potraktowala mnie hmm nieprofesjonalnie...
Tj. Koleżanka mówi, lepiej iść do mężczyzny ginekologa niż się uzerac z tą doktorka. Ja jak poszłam do gina a byłam w 6tc to bez pytania o pracę od razu się spytał, piszemy zwolnienie? I tak powinno być, dziecko jest najważniejsze. Ciąża nie choroba to fakt, ale jak ktoś się Stara dłuższy czas o dziecko, to jak już zobaczy się te dwie kreseczki to myśli się już tylko i tym...I tej cudownej upragnionej fasolce.
 
Hej wszystkim. Potrzebuje drobnej porady. W tamtym tygodniu potwierdziłam ciążę hcg ponad 300 ostatnia miesiaczka 10.01.17 dzis wypada 47 dzien ciazy. Chcialabym pojsc na zwolnienie - prosze bez hejtow... na ciaze reaguje dosc silnym bolem jajnikow zawrotami glowy mdli mnie na widok wszystkiego dodatkowo moglabym spac caly dzien. Pracuje w korporacji gdzie jest ciśnienie na wyniki efektywnosc. Luty juz i tak zawalilam bo ciagle bylam rozkojarzona. 8 godzin pracy przy komputerze w pomieszczeniu z mnostwem innych ludzi i mnostwem elektroniki. Czy lekarz rodzinny moze mi dac zwolnienie? Pani ginekolog stwierdziła ze ciaza to nie choroba - zgadzam sie z nią w 100% ale staralismy sie o ta ciaze 2 lata i progesteron jest niski - dostalam od gin leki rozkurczowe i progesteron. Nie chcialabym zeby cos poszlo nie tak ze wzgledu na stres w pracy. Jak myslicie? Moge isc do rodzinnego po L4?
ja od rodzinnego na miesiac dostalam.. pozniej juz krecila nosem i poszlam prywatnie do gin i nie bylo juz problemu.
a na l4 poszlam szybko bo okropnie znosilam poczatki... poza tym ciezka praca, staly kontakt z klientem.. i na dobre mi to wyszlo bo przy I prenatalnym okazalo sie ze mam niewydolna szyjke ktora z 4 cm skrocila sie w chwile do2,5 cm...
 
reklama
Ja pracuje w takich warunkach jak ty. Na zwolnienie poszlam po tygodniu od potwierdzenia ciazy, a mimo to poronilam. Nie ma reguly. Jezeli czujesz ze musisz isc na zwolnienie to znajdz innego lekarza i powiedz jakie masz wątpliwości. Mysle ze nie powinien odmowic.
 
Do góry