reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Lacidofil, lakcid a skaza białkowa

ywka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny pomóżcie! Moja mała ma zapalenie oskrzeli, bierze antybiotyk, co wywołało u niej rozwolnienie. Czy ja mogę podać jej któryś z tych środków? Jeżeli nie, to powiedcie czym leczycie swoje pociechy z biegunki! Help!
Pozdrawiam
Ywka

reklama

słowiczek

mama pisklaczków
Miasto
piękna okolica Poznania
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że powinnaś podawać to co wymieniłaś. Ale Lacidofil zawiera więcej tych potrzebnych bakterii.I jest skuteczniejszy. Jeżeli się obawiasz skazy to raczej nie powinnaś. ja karmię małego i brałam antybiotyk i lacidofil i małemu nic nie było.
A jeżeli masz wątpliwości to skonsultuj to z lekarzem. A tak poza tym to lekarz raczej powinien zalecić branie któryś ze specyfików (lakcyd, lacidofil, trilac) przepisując antybiotyk małemu dziecku.

Pozdrawiam i życzę dla małej szybkiego powrotu do zdrowia.

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Tez myślę że powinnaś podawać dziecku któryś z tych preparatów.Moje oba chopaki mają skazę białkową i zawsze im dawałam lacidofil.Jedno z drugim nie ma chyba związku.

ywka

Rozwiązania
0
Dzięki dziewczyny. Podaję lacidofil i po dwóch dniach zaczęłam sie zastanawiać, czy na pewno dobrze robię, ale jeżeli Wy też dawałyście to w porządku.
Dziękuję i pozdrawiam
ywka

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Mysle ze spokojnie mozesz dawac lakcid.Mi dzis go przepisał alergolog dla dzieciaków do anybiotyku a przeciez wie doskonale o skazie.

ywka

Rozwiązania
0
Daję lacidofil, bo w lakcidzie jest mleko odtłuszczone (czy coś w tym rodzaju). Przejmuję sie tak, bo od jakiegoś miesiąca mała ma plamy na ciałku i nie mogę ich zwalczyć, mimo diety bezmlecznej w 100%! Może trzeba jej podać coś odczulającego? Czy któraś z Was dawała maleństwu zyrtek?

ywka

Rozwiązania
0
Tak zasugerował, że może trzeba podawać zyrtek albo "trochę hormonów" - to cytat. I troche sie tego obawiam, sama jadłam dłuższy czas zyrtek i po nim przytyłam, ale ja juz duża jestem  ;), nie wiem tylko jak zareaguje taki maluch. Nie mówiąc juz o hormonach!  ::)
Możesz Słowiczku napisać jak długo podawałaś dziecku i jaki był tego efekt? tzn. Czy działało i jak?  :)

słowiczek

mama pisklaczków
Miasto
piękna okolica Poznania
Rozwiązania
0
Zyrtek przepisał nam pediatra jak Gaba zaczęła chorować. Głównie na zapalenia górnych dróg oddechowych. Potem wyszła sprawa z alergią pokarmową i tu alergolog kazał również podawać. W sumie podawałam jakieś półtora roku. Efekt-spadek choróbsk. Z pokarmówki też już wszysłyśmy, ale myślę, ze dodatkowo ma tu swój udział - wiek dziecka. Gaba poprostu mogła wyrosnąć z alergii pokarmowej.
Nie podaję małej już zyrteku ponad pół roku. I myślę, że jest OK.
Właśnie ostatnio doczytałam, że po zyrteku można przytyć. Moja Gaba jest z reguły chudzielcem a w tym okresie kiedy brała zyrtek rzeczywiście fajnie zaczynała wyglądać. ( teraz tak sobie kojarzę).

reklama

ywka

Rozwiązania
0
Dzięki Ci bardzo! Moja właśnie nie jest taka chudziutka, jest nawet taką kluseczką i dlatego sie obawiam ale porozmawiam z pediatrą. Nie wiem tylko co sądzic o tych hormonach.......

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry