reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Lekarze godni polecenia, przychodnie itp (albo godni odradzenia....)

zgred

Maj 06, Maj 07...
Dołączył(a)
28 Październik 2006
Postów
1 916
Miasto
Gdańsk
Witojcie

Skoro łączy nas miejsce zamieszkania może podzielimy siędoświadczeniami ze służbą zdrowia?

Byłam na pobraniu krwi w laboratorium Bruss w szpitalu MSWiA. To jest na Kartuskiej troszkę dalej niż Wojewódzki po tej samej stronie. Wejście z boku, trzeba obejść dookoła szpital Robią ze skierowań i bez skierowań (prywatnie). Z dwulatkiem byłam. Szukałam miejsca gdzie pilęgniarka będzie mieć doświadczenie z dziećmi bo niestety już różne sceny widziałam, nieraz pielęgniarka bez doświadczenia z dziećmi była bardziej spocona niż dziecko... Ale tutaj było bardzo fajnie. Panie mają doświadczenie z dziećmi jestem bardzo zadowolona. Wkłuła się za pierwszym razem i bardzo fajnie do dizecka zagadała. Poradziły żeby przychodzić około godziny 10-11 wted najmniejszy ruch.

Pozdrawiam

Agnieszka
 
reklama
A propos kłucia dzieci - bardzo polecam przychodnię na Morenie - taka duża przy Potokowej - pobierają krew z palca, praktycznie bezboleśnie :tak:
 
to ja mogę polecić pediatrę - dr Borostowska, przyjmuje w Polmedzie na Zaspie. Strasznie ma nieprzyjazny wyraz twarzy, nigdy się nie uśmiecha, ale baaaardzo dokładnie bada małą za każdym razem, bez problemu daje skierowania na wszystkie badania, na spokojnie tłumaczy i jest bardzo pomocna.
 
hej dziewczyny,
szukam w trójmieście dobrego laryngologa i alergologa...
może macie sprawdzone namiary na RUM bądż prywatnie...

czy któraś z Was robiła może TK bądż rezonans głowy dziecka???
właśnie też interesuje mnie, gdzie w 3-city cóś takiego robią...

cieplutko pozdrawiam...
 
Na oruni w nadmorskim centrum medycznym znajdują się wszyscy specjaliści.
W szczególności polecam pediatrę Dr.Mik która jest miła,sympatyczna i potrafi wszystko wytłumaczyć
 
Jeśli mogę polecić to bardzo fajna jest pani doktor Kaczorowska hematolog na oddziale onkologii i hematologi w AM na Dębinkach ma podejście do dzieci potrafi wytłumaczyć co konkretnie dolega dziecku i to nie językiem fachowym ale prosto po ludzku. Moja mała zachorowała mając 1,5 roku i naprawde gdyby nie pani doktor i jej pomoc w znalezieniu odp leków (w Niemczech) nie wiem czy moja księżniczka byłaby dzisiaj z nami
 
Ja mogę polecić laryngolog dr Wrzosek przyjmuje na Jaskólczej w Eter-medzie- miła i zna się na tym, a jeśli chodzi o ginekologa to dr Stencel pracuje w In-Victa,a wcześniej pracował w szpitalu Wojewódzkim, jest fachowy i dokładny nie "zlewa" problemow, na wszystkie pytania odpowie, naprawde polecam.Ja jestem osobą dociekliwa i wszystko chcem wiedziec, wiec trudny ze mnie pacjent.
 
Ja mogę polecić laryngolog dr Wrzosek przyjmuje na Jaskólczej w Eter-medzie- miła i zna się na tym, a jeśli chodzi o ginekologa to dr Stencel pracuje w In-Victa,a wcześniej pracował w szpitalu Wojewódzkim, jest fachowy i dokładny nie "zlewa" problemow, na wszystkie pytania odpowie, naprawde polecam.Ja jestem osobą dociekliwa i wszystko chcem wiedziec, wiec trudny ze mnie pacjent.

Adama Stencel poznałam, nie przyjmuje on prywatnie w Osowie?
Rzeczywiście jest bardzo rozmowny i to jest u niego fajne.

Nie wiecie kiedy należy zapisać się do szkoły rodzenia?
Zajęcia w szkole rodzenia rozpoczyna się między 20, a 26 tygodniem ciąży.
 
reklama
Do góry