reklama

Lekarze godni polecenia, przychodnie itp (albo godni odradzenia....)

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez zgred, 28 Sierpień 2008.

1. zgred

zgred Maj 06, Maj 07...

Witojcie

Skoro łączy nas miejsce zamieszkania może podzielimy siędoświadczeniami ze służbą zdrowia?

Byłam na pobraniu krwi w laboratorium Bruss w szpitalu MSWiA. To jest na Kartuskiej troszkę dalej niż Wojewódzki po tej samej stronie. Wejście z boku, trzeba obejść dookoła szpital Robią ze skierowań i bez skierowań (prywatnie). Z dwulatkiem byłam. Szukałam miejsca gdzie pilęgniarka będzie mieć doświadczenie z dziećmi bo niestety już różne sceny widziałam, nieraz pielęgniarka bez doświadczenia z dziećmi była bardziej spocona niż dziecko... Ale tutaj było bardzo fajnie. Panie mają doświadczenie z dziećmi jestem bardzo zadowolona. Wkłuła się za pierwszym razem i bardzo fajnie do dizecka zagadała. Poradziły żeby przychodzić około godziny 10-11 wted najmniejszy ruch.

Pozdrawiam

Agnieszka

2. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

A propos kłucia dzieci - bardzo polecam przychodnię na Morenie - taka duża przy Potokowej - pobierają krew z palca, praktycznie bezboleśnie :tak:

3. reklama
  4. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

to ja mogę polecić pediatrę - dr Borostowska, przyjmuje w Polmedzie na Zaspie. Strasznie ma nieprzyjazny wyraz twarzy, nigdy się nie uśmiecha, ale baaaardzo dokładnie bada małą za każdym razem, bez problemu daje skierowania na wszystkie badania, na spokojnie tłumaczy i jest bardzo pomocna.

5. SIMAMA

SIMAMA majowa MAMA 2007

hej dziewczyny,
    szukam w trójmieście dobrego laryngologa i alergologa...
    może macie sprawdzone namiary na RUM bądż prywatnie...

czy któraś z Was robiła może TK bądż rezonans głowy dziecka???
    właśnie też interesuje mnie, gdzie w 3-city cóś takiego robią...

cieplutko pozdrawiam...

6. P_A_T_I_112

P_A_T_I_112 Zaciekawiona BB

Na oruni w nadmorskim centrum medycznym znajdują się wszyscy specjaliści.
    W szczególności polecam pediatrę Dr.Mik która jest miła,sympatyczna i potrafi wszystko wytłumaczyć

7. smerfetka121

smerfetka121 Początkująca w BB

Jeśli mogę polecić to bardzo fajna jest pani doktor Kaczorowska hematolog na oddziale onkologii i hematologi w AM na Dębinkach ma podejście do dzieci potrafi wytłumaczyć co konkretnie dolega dziecku i to nie językiem fachowym ale prosto po ludzku. Moja mała zachorowała mając 1,5 roku i naprawde gdyby nie pani doktor i jej pomoc w znalezieniu odp leków (w Niemczech) nie wiem czy moja księżniczka byłaby dzisiaj z nami

8. gdanszczanka

gdanszczanka Początkująca w BB

Ja mogę polecić laryngolog dr Wrzosek przyjmuje na Jaskólczej w Eter-medzie- miła i zna się na tym, a jeśli chodzi o ginekologa to dr Stencel pracuje w In-Victa,a wcześniej pracował w szpitalu Wojewódzkim, jest fachowy i dokładny nie "zlewa" problemow, na wszystkie pytania odpowie, naprawde polecam.Ja jestem osobą dociekliwa i wszystko chcem wiedziec, wiec trudny ze mnie pacjent.

9. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Poszukuję sprawdzonego ortopedy dziecięcego, najlepiej na RUM, ale też prywatnie.

10. reklama
  11. alarafa

alarafa Zaangażowana w BB

Adama Stencel poznałam, nie przyjmuje on prywatnie w Osowie?
    Rzeczywiście jest bardzo rozmowny i to jest u niego fajne.

Nie wiecie kiedy należy zapisać się do szkoły rodzenia?
    Zajęcia w szkole rodzenia rozpoczyna się między 20, a 26 tygodniem ciąży.

12. łasiczka1

łasiczka1 Początkująca w BB

Witam
    ja poszukuję dobrego endokrynologa dziecięcego, najlepiej na NFZ ale może być tez pryw.

Poleć forum