reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Bielsku - wymiana doświadczeń

Ja polecam Dr Pojdę z katowic Prywatnie 50 zł jesli bedziesz zainteresowana to znajdziesz go na necie albo sie odezwij



jestem za prof Pojda prowadzi mnie od urodzenia czyli 26 lat urodzilam sie praktycznie niewidoma a teraz nawet juz okularow nie musze nosic nie znam nikogo lepszego to juz dosc sedziwy pan ale ma syna ktory tez jest okulista warto sie do niego wybrac naprawde fachowiec ale chyba kolezanka troche sie z cena pomylila raczej 150 zl a nie 50 :tak:
 
reklama
Kto wie gdzie jest poradnia gastroenterologiczna dla dzieci w BB? czy ta poradnia przy szpitalu dziecięcym na Sobieskiego jeszcze działa bo mój lekarz powiedział, że jest zlikwidowana i polecił przychodnię w Zabrzu :-/ Może ktoś polecić jakiegoś lekarza?? bardzo proszę o rady jakiekolwiek bo jestem zupełnie zielona..
 
reklama
Do góry