reklama

lekkie plamienie, negatywny test

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Odrivion, 14 Styczeń 2016.

Nulini
Najlepsza odpowiedź Nulini, 16 Styczeń 2016
Gdyby ciąża była oczekiwana, to nie byłoby stosunku przerywanego, poza tym pytasz, co masz robić - gdybyś chciała dziecka wiedziałabyś, co robić. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Odrivion

Odrivion Początkująca w BB

mam mały problem. 3 tygodnie temu odbylam stosunek przerywany ze swoim partnerem.miesiaczka spoznia mi sie od paru dni, od wczoraj mam lekkie plamienia, dzisiaj po poludniu zrobilam test i byl negatywny. co mam robic? czy to moze byc ciaza?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13655003 by Nulini, 16 Styczeń 2016
  3. Wiola1994

Wiola1994 Fanka BB :)

Kilka dni po spodziewanej miesiaczce gdybyś była raczej byłby pozytywny:) Zaraz zapewne dostaniesz okres(ja często tak miałam, najpierw plamienie i zaraz się rozkrecalo) A jeżeli chcesz być pewna idź zrób test BETA.
    Pozdrawiam :)

4. reklama
  5. Odrivion

jutro powtorze test i w srode ide do lekarza, no nwm co teraz mam robic bo przez to spac nie moge.. chcialabym wiedziec co sie dzieje jak najpredzej bo czytalam o roznych sytuacjach

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Dlaczego decydujesz się na stosunek przerywany, jeśli nie chcesz mieć jeszcze dziecka?

7. Odrivion

nie wspominałam że nie chce mieć dziecka

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Głosów: 1
    Gdyby ciąża była oczekiwana, to nie byłoby stosunku przerywanego, poza tym pytasz, co masz robić - gdybyś chciała dziecka wiedziałabyś, co robić.

Nulini, 16 Styczeń 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum