reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

ja mam tak że jak się denerwuje to ono zaczyna kopać i to dosyć mocno_Ogólnie też kopie ale jak mam stres to biedaczek chyba moje "ciśnienie"go gniecie ;) tak jak wczoraj pisałam gina kazała mi przychodzić do siebie od razu jak mały jest dziwnie spokojny jakiś czas, żeby zmierzyć jego tętno,i pewnie będę chodzić i będę się przynajmniej dzięki temu uspakajać .
 
reklama
ithildin pisze:
A czy któraś z Was zauważyła związek między aktywnością dzidzi a własnym samopoczuciem? czodzi mi głównie o stres, nerwy... Osobiscie miałam dwie sytuacje, kiedy maluszek się niepokojąco uspokajał - najpierw jakoś na początku 19 tyg. (nie czułam nic chyba przez dwa dni) i drugi raz jakiś tydzień temu, ruszał się, ale dużo rzadziej i słabiej, mniej energicznie... Teraz wszystko wróciło do normy, ale skojarzyłam ,że obie sytuacje przypadały na moje gorsze samopoczucie, na jakiś problem, psychiczne obciążenie... Tylko to takie błędne koło - bo brak ruchów maleństwa jeszcze bardziej pogrąża w stresie... ;) Ale może to tylko zbieg okoliczności, czy sądzicie, że to ma jakiś związek?

Moim zdaniem ma duży związek, wręcz zasadniczy. Zapaleńcy twierdzą nawet, że dziecko telepatycznie odbiera sygnały od Mamy.
 
A mój dzidzo zaczyna już tak kopać że boli mnie to , najgorzej rano i wnocy jak ja chcę spać tpo on sobie harce wyprawia i kopie w żebro lub żołądek. A czasami mam wrażenie że ma tysiąc rąk i nóg bo kopie wszędzie. Ale to jest takie słodkie, zawsze sobie wtedy wyobrazam jak będzie tak kopał już na wolności :) :)
A czkawkę dzidzi juz czujecie?
 
Mój maluszek też ma czesto czkawkę jak wypije coś zimnego :laugh:
A dzisiaj po obiedzie kopał mnie tak mocno, że cały brzuch mi się ruszał :laugh: :laugh:

liniarybki.gif
 
Ja też to lubię ale jak za mocno skacze to martwię się , że może coś jest nie tak.Wtedy głaszczę brzusio a mały się uspakaja. Mały pieszczoch z niego. ;)
 
reklama
dziś maluszek wykazał się nowymi umiejętnościami :) leżałam nad ranem i poczułam jak zaczyna się ruszać ale nie było to zwykłe kopanie tylko tak jakby wyprostował nóżkę i przeciagał mi ją po całej jednej stronie,i powtarzał parę razy.Niesamowite :)

co do czkawki bobaska to nie zwróciłam uwagi na takie falowanie brzuszka,ale teraz będę obserwować pod tym kątem :)

dziewczyny boli was czasami łono?ja mam takie uczucie kłucia... nie często ale zdarza się.Może trwają już tam jakieś nieśmiałe przygotowania do porodu?
 
Do góry