reklama

leniwy dzidzio????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez elusia79, 25 Lipiec 2005.

1. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

cześć. mam pytanie , bo trochę się martwię, od 18 tyg. zaczęłam czuć ruchy mojego dzidziusia, z dnia na dzień kopał coraz bardziej, choć były dni że ledwie wyczuwałam że jest tam w środku. A teraz się martwię, bo już tydzień to prawie wcale się nie rusza, a ja myślałam, że im starszy to będzie kopał mocniej i częściej. Martwi mnie ta cisza z brzuszka, a do lekarza idę dopiero za tydzień. Jak jest u was??? Wiem też że pod koniec ciąży mniej się dzidzie ruszają, ale ja jestem dopiero 23/1 tydzień, to wydaje mi się że powinien kopać najwięcej??? :(

2. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Czasem podobno tak bywa, ale jesli się mocno niepokoisz to podjedź na ostry dyżur, niech ci zrobią usg albo ktg, po co się denerwować :)

3. reklama
  4. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Ja zaczęłam czuć moją dzidzię około 17 tc, a potem długo długo nic. Teraz juz częściej, ale jeszcze słabo.
    Klementynka ma rację, jak masz się denerwować to lepiej sprawdzić.

5. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

elusia miałam identycznie tak samo (może nie tak długo ale jednak)i nawet o tym pisałyśmy z dziewczynami w któryms z listów.Nic się nie martw na pewno będzie ok.

6. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

Ja mam takie samo zdanie jak KLEMENTYNKA nie ma sensu się denerwować ;)

7. justynaj

justynaj Fanka BB :)

elusia!
    ja też się martwiłam,bo nie czułam żadnych ruchów przez cały dzień,a potem nagle puk puk
    napij się czegoś słodkiego lub zjedz czekoladkę,powinno pomóc
    pozdrawiam i życzę powodzenia
    Justyna j

8. elusia79

Cześć pomogłotrochę po czekoladzie :p, mi też się humor poprawił jak ją zjadłam i jak zaczął się ruszać :laugh: :laugh: :laugh: Dziękuję za dobre rady i słowa wsparcia. dziś nic nie czuję, ale może się porusza... :laugh:

9. Anulka59

Anulka59 Fanka BB :)

Za to moj maluszek zle znosi dzisiejszy upal i malo sie rusza ale przeciez ja tez dzis nie jestem w dobrej formie.

10. reklama
  11. eg16

eg16 Fanka BB :)

No dziewczyny za jakieś 5 tygodni zaczniemy wypełniać karty ruchów dziecka to się dopiero zacznie. :)

12. elusia79

Tak się martwiłam o mojego dzidzia, a teraz rusza się i to mocno i dość regularnie, 5 rano pobudka, 9 druga, 13 no i 11 wieczorem. A najbardziej chyba podoba mu się, lub nie siedzenie w kościele, bo zawsze jak jestem to okropnie sie wierci :) :) :)

Poleć forum