reklama

leniwy dzidzio????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez elusia79, 25 Lipiec 2005.

1. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześć. mam pytanie , bo trochę się martwię, od 18 tyg. zaczęłam czuć ruchy mojego dzidziusia, z dnia na dzień kopał coraz bardziej, choć były dni że ledwie wyczuwałam że jest tam w środku. A teraz się martwię, bo już tydzień to prawie wcale się nie rusza, a ja myślałam, że im starszy to będzie kopał mocniej i częściej. Martwi mnie ta cisza z brzuszka, a do lekarza idę dopiero za tydzień. Jak jest u was??? Wiem też że pod koniec ciąży mniej się dzidzie ruszają, ale ja jestem dopiero 23/1 tydzień, to wydaje mi się że powinien kopać najwięcej??? :(

2. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czasem podobno tak bywa, ale jesli się mocno niepokoisz to podjedź na ostry dyżur, niech ci zrobią usg albo ktg, po co się denerwować :)

3. reklama
  4. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zaczęłam czuć moją dzidzię około 17 tc, a potem długo długo nic. Teraz juz częściej, ale jeszcze słabo.
    Klementynka ma rację, jak masz się denerwować to lepiej sprawdzić.

5. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    elusia miałam identycznie tak samo (może nie tak długo ale jednak)i nawet o tym pisałyśmy z dziewczynami w któryms z listów.Nic się nie martw na pewno będzie ok.

6. madziunia

madziunia mama Danielka i Kubusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam takie samo zdanie jak KLEMENTYNKA nie ma sensu się denerwować ;)

7. justynaj

justynaj Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    elusia!
    ja też się martwiłam,bo nie czułam żadnych ruchów przez cały dzień,a potem nagle puk puk
    napij się czegoś słodkiego lub zjedz czekoladkę,powinno pomóc
    pozdrawiam i życzę powodzenia
    Justyna j

8. elusia79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć pomogłotrochę po czekoladzie :p, mi też się humor poprawił jak ją zjadłam i jak zaczął się ruszać :laugh: :laugh: :laugh: Dziękuję za dobre rady i słowa wsparcia. dziś nic nie czuję, ale może się porusza... :laugh:

9. Anulka59

Anulka59 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Za to moj maluszek zle znosi dzisiejszy upal i malo sie rusza ale przeciez ja tez dzis nie jestem w dobrej formie.

10. reklama
  11. eg16

eg16 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No dziewczyny za jakieś 5 tygodni zaczniemy wypełniać karty ruchów dziecka to się dopiero zacznie. :)

12. elusia79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak się martwiłam o mojego dzidzia, a teraz rusza się i to mocno i dość regularnie, 5 rano pobudka, 9 druga, 13 no i 11 wieczorem. A najbardziej chyba podoba mu się, lub nie siedzenie w kościele, bo zawsze jak jestem to okropnie sie wierci :) :) :)

Poleć forum