reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

leniwy dzidzio????

Moj maluszek wczoraj z okazji naszej stodniowki tanczyl caly dzien a dzis tez porusza dosc mocno brzusiem ale nie tak jak wczoraj.A ostatnio jakos tak dziwnie sie ruszal,czulam go wlasciwie wszedzie i okazalo sie ze stanal na glowce.
 
reklama
Cos mi dzwoni ze karty ruchow polegaja na tym ze codziennie o stalej porze liczysz ruchy malenstwa i zapisujesz je na karcie(po 30tyg ich liczba maleje bo malenstwo ma coraz mniej miejsca w macicy)Tylko nie wiem jak dlugo masz te ruchy liczyc ale tez mi cos dzwoni ze do 1 godz.
 
ja też wczoraj przeczytałam pierwszy raz :) ale nie chciałam się wychylać że nic nie wiem na ten temat ;) wydaje mi się że gina pewnie za te 5 tyg by coś powiedziała :)
 
Pytałam się dzisiaj - ruchy się liczy w przypadku jakiś problemów, jak ci się wydaje że coś jest nie halo :) Leżąc na lewym boku ilość ruchów w ciągu godziny i jeszcze jakiś drugi sposób ale już zapomniałam oczywiście. Nic strasznego, ale też nic obowiązkowego :)
 
To się dziewczyny liczy 3 razy dziennie i nie trzeba liczyć całej godziny. Jak dojdziesz do 10 ruchów to możesz przestać, znaczy że z dzidzią wszystko ok. Na tej karcie zapisuje się godziny liczenia i ilość ruchów, jak jest powyżej 10 to właśnie tak piszemy. Tyle...:)
 
ja sobie leżałam na łóżku z mężem przytulona do jego pleców i moje maleństwo kopnęło "mocno" parę razy swojego tatę w tyłek :) śmieszne :)
co do kart to przynajmniej nasi ginekolodzy nas nie zaskoczą :)
 
reklama
Moj baczek ostatnio jak maz polozyl reke na brzuchu to tak mocno zaczal go kopac ze przy pierwszym kopniaczku maz az sie wystraszyl.
 
Do góry