reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leonia, imię dla dziewczynki

Dołączył(a)
26 Październik 2018
Postów
4
Cześć dziewczyny,
W lutym mam termin porodu, bedzie dziewczyna :) szukamy z mężem ciekawego imienia dla córki, jest nam ciężko wybrać jakiekolwiek. Ja skłaniam się ku Leonii, mąż jeszcze nie jest przekonany. Nie chce udziwnionego imienia, ani imienia z top10 (typu Zosia, Hania, Lena, Maja, Zuzia, Julia, Lena, Wiktoria..). Podobają mi się jeszcze imiona Michalina, Nela, Rita, Pola, Gaja - ale to się trochę boję że to taka nowo moda (z imieniem Gaja). Mąż ma totalnie szalone pomysły - Tekla, dla mnie za ostro, jakies takie kwadratowe trochę, nie w moim guście, i Sawa - podoba mi się, ale wydaję mi się zbyt odważne.
Leonia brzmi bardzo ładnie, można mówić Leonka, Leosia. Nie wiem, jak uważacie? Macie może jeszcze inne pomysły? Dzięki :D
 
reklama
Cześć dziewczyny,
W lutym mam termin porodu, bedzie dziewczyna :) szukamy z mężem ciekawego imienia dla córki, jest nam ciężko wybrać jakiekolwiek. Ja skłaniam się ku Leonii, mąż jeszcze nie jest przekonany. Nie chce udziwnionego imienia, ani imienia z top10 (typu Zosia, Hania, Lena, Maja, Zuzia, Julia, Lena, Wiktoria..). Podobają mi się jeszcze imiona Michalina, Nela, Rita, Pola, Gaja - ale to się trochę boję że to taka nowo moda (z imieniem Gaja). Mąż ma totalnie szalone pomysły - Tekla, dla mnie za ostro, jakies takie kwadratowe trochę, nie w moim guście, i Sawa - podoba mi się, ale wydaję mi się zbyt odważne.
Leonia brzmi bardzo ładnie, można mówić Leonka, Leosia. Nie wiem, jak uważacie? Macie może jeszcze inne pomysły? Dzięki :D
Bardzo ładne. Rita też mi się podoba. Michalina również, choć to już bardziej popularne (przynajmniej w szkołach moich dzieci :p ).
Podoba mi się też Iga, Irena, Łucja i kilka innych ;)
 
Tosia jest bardzo fajne , Pola jak najbardziej ,gaja mi się z psem kojarzy 😉 A leonia nie spotkałam się
 
Ja teraz stawiałam na Kaje ale mi się chłopak trafił więc jak Ci się spodoba to możesz wykorzystać 👍 :-D
Michalina też fajne albo Marcelina?? Mojej córce ostatnio spodobała się Kunegunda i powiedziała, żeby teraz na nią Kundzia mówić 😂😂😂
 
Pola jest juz u bliskich znajomy, mężowi się średnio podoba. Myśleliśmy o Toli, ale to zdrobnienie (chociaz teraz juz istnieje jako samodzielne imię). Łucja tez jest u bliskich znajomych, i wolimy bez polskich znaków. Kaja fajne w brzmieniu, ale miałam niefajną koleżankę Kaję i jakoś mi to imię przez to nie pasuję. Myślicie, że Leonia jest zbyt mało spotykane? Mi sie podoba, ale ciągle biję się z myślami, i jeszcze muszę męża przekonać… ;)
 
Pola jest juz u bliskich znajomy, mężowi się średnio podoba. Myśleliśmy o Toli, ale to zdrobnienie (chociaz teraz juz istnieje jako samodzielne imię). Łucja tez jest u bliskich znajomych, i wolimy bez polskich znaków. Kaja fajne w brzmieniu, ale miałam niefajną koleżankę Kaję i jakoś mi to imię przez to nie pasuję. Myślicie, że Leonia jest zbyt mało spotykane? Mi sie podoba, ale ciągle biję się z myślami, i jeszcze muszę męża przekonać… ;)
Leonia brzmi bardzo przyjemnie ;) Myślę, że w związku z tym nie ma co się martwić czy mało spotykane.
 
reklama
Do góry