reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Libido I te sprawy

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Jestem w szoku, 28 dni po porodzie a moje libido wywala poza skalę, chodzę zła jak osa, w ciąży miałam libido zerowe dosłownie a teraz? Połóg jeszcze trwa a ja dosłownie nie mogę wytrzymać z ochota... Nie krwawie już a plamie na żółto, wiadomo z stosunkiem będę czekać do wizyty kontrolnej u lekarza po połogu ale mam głupie pytanie, czy ja mogę sobie jakoś ulżyć? Co robić? Dosłownie czuje się jakbym była wariatka... Wiem że żadnej penetracji być nie może..
 
reklama
To ja tak miałam na odwrót 😋
Przez całą ciążę mnie az nosiło, miałam chcicę że szok, normalnie szał macicy 🙈
A cały 1 trymestr przeleżałam jak nie w domu to w szpitalu bo ciągle jakieś problemy były i z seksu nici 🙄 więc potem już się po prostu baliśmy.
A po ciąży momentalnie poszło mi na zerowy poziom 🤷‍♀️
Pamietam, że nawet pytałam lekarza czy są jakieś tabletki na zmniejszenie libida co mnie tak w ciąży nosiło.
No niestety ... trzeba to przeczekać 🙈 aż się będzie mogło.
 
To ja tak miałam na odwrót 😋
Przez całą ciążę mnie az nosiło, miałam chcicę że szok, normalnie szał macicy 🙈
A cały 1 trymestr przeleżałam jak nie w domu to w szpitalu bo ciągle jakieś problemy były i z seksu nici 🙄 więc potem już się po prostu baliśmy.
A po ciąży momentalnie poszło mi na zerowy poziom 🤷‍♀️
Pamietam, że nawet pytałam lekarza czy są jakieś tabletki na zmniejszenie libida co mnie tak w ciąży nosiło.
No niestety ... trzeba to przeczekać 🙈 aż się będzie mogło.
Ja mimo że ciąży zagrożonej nie miałam to zupełnie mi się nie chciało, a teraz zamiast odpoczywać to dostaje szału 😂😂 ja po tych 6 tygodniach to będę chodzic po ścianach z tego wszystkiego 😂😂 takie tabletki na zmniejszenie libido teraz byłyby ratunkiem dla mnie 🙄
 
Jestem w szoku, 28 dni po porodzie a moje libido wywala poza skalę, chodzę zła jak osa, w ciąży miałam libido zerowe dosłownie a teraz? Połóg jeszcze trwa a ja dosłownie nie mogę wytrzymać z ochota... Nie krwawie już a plamie na żółto, wiadomo z stosunkiem będę czekać do wizyty kontrolnej u lekarza po połogu ale mam głupie pytanie, czy ja mogę sobie jakoś ulżyć? Co robić? Dosłownie czuje się jakbym była wariatka... Wiem że żadnej penetracji być nie może..
Że tak powiem, są sposoby bez penetracji 🤷‍♀️
 
no bo jakby nie było to są skurcze 🤷‍♀️
Jak karmisz piersią to wydzielająca się oksytocyna powoduje obkurczanie macicy. Oksytocyna wydzielona przez orgazm zadziała dokładnie tak samo.
Zakaz seksu w połogu dotyczy pełnego stosunku, aby wnętrze kobiety się wygoiło, i aby bakterie nie przedostały się do macicy przez otwartą szyjkę. Nie chodzi o skurcze.
 
A w czym te skurcze miałaby teraz zaszkodzić 🤷 W ciąży zagrożonej owszem akcja skurczowa jest zagrożeniem, ale teraz
 
reklama
Do góry