reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lidokaina stosowana u ząbkujących dzieci grozi śmiercią

babykali

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2014
Postów
118
Ostatnia edycja:
reklama
tez o tym czytsalam, bo chcialam kupic taki preparat. dobrze ze w pore się zorientowalam, ze jest z tym cos nie tak i trafilam na artykul w internecie. ja mojemu malemu daje gryzaki, marchewki marvitki do gryzienia itp. wszystkie babcine naturalne sposoby. uwazajcie! jak znajde link do tego artykulu to podesle
 
dobrze, że też jesteś świadomo, moje koleżanki też się przestraszyły jak im powiedziałam i dopiero zaczęły o tym czytać teraz, także najważniejsze jest rozpowszechnianie tej wiadomości :angry:
 
W ogóle dziwi mnie to, że dopuszczają takie lekarstwa do sprzedaży, skoro zawierają szkodliwą substancję... Przecież powinni to wycofać, albo przynajmniej ostrzegać że zbyt duża ilość może byc niebezpieczna. Na pewno jest dużo naturalnych zamienników, które można stosować zamiast tej chemii
 
no Camilia jest takim zamiennikiem dla lekow podczas zabkowania, a przy okazji jest w pełni naturalna i bezpieczna ;)
 
Żerują na naiwności i desperacji matek. Jak każdy wielki producent. Najlepsze i najbardziej bezpieczne metody to zawsze te naturalne, które znane są od wieków. Jedynym wyjątkiem było chyba mleko makowe, ale w obecnych czasach już to wiemy.
 
Zgadzam się, ja też stawiam na naturalne rozwiązania, staram się nie faszerować mojego dziecka chemią - chyba że jest to naprawdę konieczne... Dlatego właśnie wolę camilię od innych maści na ząbkowanie, bo nie ma żadnych efektów ubocznych
 
Też kiedyś słyszałem, że lidokaina może być śmiertelna dla malych dzieci, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie jedynie naturalnych preparatów na ząbkowanie.
 
reklama
Do góry