reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia

reklama
Tak trochę kulturalnie ;)

Jeśli ktoś ma w domu dużo książek, których chce się pozbyć, a chciałby móc za to brać od innych użytkowników portalu inne książki, polecam stronę: podaj.net. Ogólnodostępne książki są słabe, jak się chce coś konkretnego, to warto pisać prywatne wiadomości.

Podobny system, ale z płytami: cdroller.pl
 
kiedyś zaliczyłam ogromny dołek... mniejsza o to, ale trafiła do mnie książeczka, banalna z wyglądu, ale wewnątrz to taki klej co mnie sam poskładał z części do całości i skleił i do dziś trzyma, czasem jeszcze sięgam po nią, ale jest po litewsku, jako że ostatnio poszukując dobrego słowa dla duszy znalazłam link, gdzie są te opowiadania właśnie tego autora, więc pomyślałam, że się nim podzielę, może komuś kiedyś coś...

http://www.zosia.piasta.pl/opowiadania.html
 
reklama
Do góry