reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia

reklama
szczerze mówiąc, nie wiem, gdzie ten link podać... ja jestem zakochana w ilustracjach Tylkowskiego, we Wrocławiu jest nawet Miejsce (a'la galeria), gdzie nie tylko można kupić kartki, pocztówki, zaproszenia ale i z dowolnej kartki zamówić obraz (różnoraki od zwykłej ramy po antyramy i inne ramki), świetny pomysł na prezent np ślubny (my właśnie sprezentowaliśmy obraz dla mojej dobrej koleżanki na ślub) ale też i do własnego domu (pokoju dziecięcego). To się rozpisałam hihi aha no i w tym Miejscu jest taka fajna antresola zrobiona, jak Emi była mała, bywałam tam na herbacie z koleżanką i z jej córą:tak:
www.ilustris.pl
 
Fajny klaun, wygląda trochę jak Ronald Mc Donald
Klaun Kluseczka Clown Magik Piknik Festyn Urodziny, Warszawa, Polska, mazowieckie - *********
 
reklama
Do góry