reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

----->linkownia<-------

A

Anitt

Gość
Anitt:

Chcialabym sie dowiedziec jak najwiecej na temat ciazy, wiec uwazam ze powinnam siegnac po jakas dobra lekture na ten temat. Mozecie mi cos polecic??
To samo dotyczy serwisow internetowych, bogatych w informacje.
Z gory dzieki bardzo :)

Prosze podajcie mi ważne według Was linki,których nie będziemy musiały wykopywać z forum.
Na pierwszej stronie powstanie baza linków i z niej bez problemu będziemy mogły korzystać.
Piszcie przy okazji czy programy są darmowe lub jaką mają ważność.
Do dzieła dziewczynki :tak:;-)


Annineczka:
Coś dla dziecka:
Nowy schemat karmienia niemowląt:
NUTRICIA - Od�ywki dla dzieci i niemowl�t oraz �ywienie kliniczne
HiPP: Schemat żywienia
Pielęgnacja dziecka alergicznego:
pielegnacja skory - APSIK - serwis alergologiczny.
Osesek
Osesek.pl
Wierszyki i inne fajności dla dzieci:
SuperKid - Strona g��wna
Coś dla mamy:
Pielęgnacja włosów:
Artyku�y: Piel�gnacja w�os�w - Wdzi�k.info
Pielęgnacja skóry:
Piel�gnacja domowa dla r�nych rodzaj�w sk�r
Baza Placówek medycznych:
Szpitale, przychodnie, gabinety, poradnie, kliniki, lekarze &ndash; kompletna baza danych - RynekMedyczny.pl
Uśnij Wreszcie:
Chomik madziasek
Testy Fotelików 2007 rok
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe 2007 :: sortowanie wg kryterium grupa
Relax:

Programy:
Katalogowanie i obróbka zdjęć :
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=72&Katalogowanie+i+obrobka+zdjec
Ashampoo Photo Commander:
Ashampoo Photo Commander 6.10 - katalogowanie i obr�bka zdj�� - dobreprogramy
Digital Scrapbook:
Digital Scrapbooking and Photo Collage Software - 500+ Free Templates - PhotoMix
RamkiFrame your photos with ease! Photo Frame Show - Digital Photo / Desktop Enhancement Software.
http://www.babysfirstsite.org/newtickers/tickergateway.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Z książek mogę polecić taką nie do końca ciążową, ale na pewno dobrze się z nią zapoznać już przed narodzeniem dziecka, jeśli chce się karmić piersią. Ta książka to "Warto karmić piersią" Magdaleny Nehring-Gugulskiej i można ją kupić i więcej się o niej dowiedzieć tutaj:
Rodzinna.pl

Jest też ciekawy serwis internetowy dotyczący tej tematyki:
Komitet Upowszechniania Karmienia Piersi
 
Ja juz moja druga ciaze przechodze z ksiazka "W oczekiwaniu na dziecko" :laugh2:

Ja również tę lekturę znam niemal na pamięć - jak ją teraz czytam to śmiać mi się chce, że cytuję w myśli słowa które dopiero wpadną mi w oko:-)
Po ciąży kupiłam sobie z tej samej serii: "Pierwszy rok życia dziecka" (Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg,,,) - aż do 9 m-ca życia mojego Pawełka łykałam ją jednym tchem, potem przestałam bo mnie dołowała (ze względu na opóźnienie rozwoju ruchowego u synka). Ale i tak polecam je obie, są naprawdę świetne:tak:
 
Witam mamusie listopadowe, zaglądam tu czasem z sentymentu, bo ja również listopadowa, ale 2006. Polecam "Odkrywam macierzyństwo" autorstwa dr Preeti Agrawal, poza tym wszystkie wymienione przez Was w tym wątku. Zapraszam do przeczytania mojej oferty pt książki w wątku sprzedam. Jeśli chodzi o "Język niemowląt" to czytajcie póki macie brzuszki, ja się zabrałam dopiero jak już nie mogłam sobie poradzić z płaczem synka, wierzcie mi, że lepiej wcześniej się przygotować i uniknąć dodatkowego stresu. Pozdrawiam wszystkie mamy listopadowe.
 
a ja polecam książkę "Ciąża tydzień po tygodniu" dr. Jane MacDougall bardzo fajnie napisane,pokazane polecam na moje jest rewelacyjna.
Serwisy to własnie pampers,rodzinapl, i inne pochodne
 
reklama
Prosze podajcie mi ważne według Was linki,których nie będziemy musiały wykopywać z forum.
Na pierwszej stronie powstanie baza linków i z niej bez problemu będziemy mogły korzystać.
Piszcie przy okazji czy programy są darmowe lub jaką mają ważność.
Do dzieła dziewczynki :tak:;-)

Coś dla dziecka:
Nowy schemat karmienia niemowląt:
NUTRICIA - Od�ywki dla dzieci i niemowl�t oraz �ywienie kliniczne
HiPP: Schemat żywienia
Pielęgnacja dziecka alergicznego:
pielegnacja skory - APSIK - serwis alergologiczny.
Osesek
Osesek.pl
Wierszyki i inne fajności dla dzieci:
SuperKid - Strona g��wna
Coś dla mamy:
Pielęgnacja włosów:
Artyku�y: Piel�gnacja w�os�w - Wdzi�k.info
Pielęgnacja skóry:
Piel�gnacja domowa dla r�nych rodzaj�w sk�r
Baza Placówek medycznych:
Szpitale, przychodnie, gabinety, poradnie, kliniki, lekarze &ndash; kompletna baza danych - RynekMedyczny.pl
Uśnij Wreszcie:
Chomik madziasek
Testy Fotelików 2007 rok
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe 2007 :: sortowanie wg kryterium grupa
Relax:

Programy:
Katalogowanie i obróbka zdjęć :
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=72&Katalogowanie+i+obrobka+zdjec
Ashampoo Photo Commander:
Ashampoo Photo Commander 6.10 - katalogowanie i obr�bka zdj�� - dobreprogramy
Digital Scrapbook:
Digital Scrapbooking and Photo Collage Software - 500+ Free Templates - PhotoMix
RamkiFrame your photos with ease! Photo Frame Show - Digital Photo / Desktop Enhancement Software.
http://www.babysfirstsite.org/newtickers/tickergateway.php

 
Do góry