reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Bo moja Mama zawsze mówiła, że mogłaby być w ciązy całe życie, bo tak świetnei się czuła....

ja sie martwię, bo nic mi nie dolega, ani mdłosci, ani humory, ani jakieś bóle, nic...

trochę plecy bolą i głowa....
ja też wiecznie w ciąży mogłabym chodzić... fantastycznie bez żadnych dolegliwości, bóli i takich tam... ponadto , czułam się nawet bardziej kobieco:-) moja julka ma już prawie 3 miesiące, jest kochanym i cudownym skarbusiem... i za niedługo chcielibyśmy mieć kolejnego bobaśka... te 9 miesięcy noszenia pod serduszkiem mojej nini było jednym z najpiękniejszych okresów w moim zyciu:-):-)
 
reklama
Velonka, a czego sie boisz??Bo nie kumam:baffled: Dlaczego jestes w szoku??:eek:

:szok::szok: dlaczego...bo wszystko stało sie tak niespodziewanie,bo nie moge jeszcze w to uwierzyć, bo nie planowałam teraz dzidziusia,bo mam nieuregulowane sprawy osobiste,bo mój stan (dość poważna choroba) nie jest za ciekawy...i wiele innych powodów dla których sie po prostu "boję!":sick::sick:

Ja wiem ..ten okres minie i bedzie jak w bajce...ale teraz pomału wpadam w deprechę!
 
Velonka vel Frutisek( jaki nick prawidlowy??:-) ) aha,bo nie zrozumialam, Ty masz malenka dzidzie widze, dasz rade, musisz, buziaki Tobie sle!!
 
:szok::szok: dlaczego...bo wszystko stało sie tak niespodziewanie,bo nie moge jeszcze w to uwierzyć, bo nie planowałam teraz dzidziusia,bo mam nieuregulowane sprawy osobiste,bo mój stan (dość poważna choroba) nie jest za ciekawy...i wiele innych powodów dla których sie po prostu "boję!":sick::sick:

Ja wiem ..ten okres minie i bedzie jak w bajce...ale teraz pomału wpadam w deprechę!

:tak::tak: Sorki...moja siostra FRUTISEK.. uczy mnie pisania postów i korzystania z tej strony,i niechcący na niej napisałam posta.Właśnie stara mnie wspierać..bo ona też niedawno (rok temu) przechodziła podobne dylematy...a dziś ..dziękuje całemu światu!!
A ja to Velonka!!!i niech tak zostanie:-D
 
Witam lipcóweczki!:happy::happy:

Nie wiem, czy mnie jeszcze wpuścicie do siebie, ale ja dziś nieśmiało zrobiłam teścik i .........II :tak::tak:. Wg ostatniej @ termin rozdwojenia przypada mi na 28 lipca :-D:-D
 
No Sensi, ba pytanie!!!Zapraszam i gratuluje!!!!!!!!!!!:-) Kiedy idziesz do lekarza??
Velonka to oki, juz rozumiem, bo dziwne mi sie to wydalo:-D ;-)
 
Hek kobitki :-D
lila wdze ze twój synek jest w podobnym wieku co moja Oliwka:tak:
Dzis ide sie zarejstrowac do gim ale sie czeka 3 tygodnie ,powiedzcie od którego tygodnia robia juz usg co bedzie jz cos widac ,chodzi mi nie o dopochwowe bo te to zaraz robia :tak:
 
do gin. wybieram sie w piątek lub poniedziałek -wizyta wczesniej zaplanowana, nie ze względu na ciążę, ale na paskudną nadżerkę, którą właśnie leczę:oo2::oo2:
 
reklama
Hej kobietki
No i bylam u lekarza i dostalam od razu skierowanie do szpitala.
Jakies mam wewnetrzne krwawienie ponoc mam miec usg zrobione, bez sensu to. A tak sie cieszyszylam z dzisiejszej wizyty.
Jak mnie nie zatrzymaja na dluzej to napisze wam co i jak. Pzeraza mnie to wszystko i tyle. I przede wszystkim zmienie gina ,bo ta baba mnie kiedys dobije,
 
Do góry