reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Jazztina - może masz rację. W takim razie jutro zabiorę ją "na piwo" i spróbuję z nią porozmawiać. Tylko znając siebie zakończy się ta rozmowa na łzach. :oo:

Jadę dzisiaj na 4 urodziny mojej bratanicy. Cały ranek spędziłam na buszowaniu po sklepach w poszukiwaniu prezentu. No bo co kupić dziecku które ma wszystko? Mój brat z żoną tak rozpieszczają dzieci, że nawet jak pojawia się jakaś reklama z nową zabawką muszą ubrać się i jechać kilkadziesiąt kilometrów do centrum handlowego po nią. To jest chore! Także dzieciaki śpią na zabawkach i firmowych ciuchach! Już niczym nie można ich zadowolić! Ale kupiłam Oli konika ze skrzydełkami i może okaże zainteresowanie chociaż z minutę nim hehe.

Idę jeść obiadek. Dzisiaj zupa kalafiorowa a na drugie pierś z kurczaka z kalafiorem i ziemniaczkami :tak:. Pycha!
 
hej kobietki- poruszyłyście ciekawy temat kontaktów z rodzicami i tego jak traktują nasze nienarodzone jeszcze maleństwa.
U nas było tak: na wieść o drugim dziecku moja mama dosłownie zbladła a tata nie skomentował. Miałam wrażenie, zę mama to chce nam kondolencje złożyć a nie gratulacje. No i jeszcze zapytała czy to wpadka ( a j wszystkim dookoła tąbiłam, ze chce dwoję dzieci).
Nie powiem rodzice bardzo się interesują i moim stanem zdorwia i tym jakie wieści od lekarza przynoszę. Jak tylko się widzimy mama karze mi odpoczywać, pytać czy czuję ruchy dziecka i takie tam. Obawiam się jednak, ze Julka nie będzie takim oczkiem w głowie jak Wojtek. Moi rodzice mają już wnuki ( tyle, ze dużo starsze do Wojtka i Julki), ale taki odpał jak ma moja mama na punkcie Wojtka, to nie pamiętam, zeby do innych dzieci miała. A na Julkę chyba teraz się cieszy ale pierwsza reakacja nie była zbyt przyjemna. Pamiętam to i nadal jest mi przykro jak sobie przypomę. Inna sprawa, ze potem kiedy leżałam w szpitalu mama bardzo nam pomagała. Ale kto wie co będzie jak rdziadkowie juz Julkę zobaczą. Pewnie tez będą wzdychać, ze wyjątkowo piękna i silna. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Życzę wszystkim udanego weekednu bez smutków i ponurych myśli. Zwłaszcza, ze pogoda piękna...
 
A moja Mama pewnie gdyby znalazła sobie jakieś forum dla przyszłych babć, to ciągle by narzekała, że nic nie pozwalam jej kupować ;-) Dziś zadzwoniła i pytała, czy może kupić kocyk, bo jest taki mięciutki i piękny, i jaki ma wybrać kolor. No już w przypływie dobroci zgodziłam się ;) Dodam, że nasza rodzina nadal nie zna płci dziecka i chcemy ich jeszcze trochę potrzymać w niepewności.
Ale przez całą ciążę właściwie Mama nie była nadmiernie troskliwa, od czasu do czasu zapytała jak się czuję i czy ma mi jakoś pomóc. A ja za tą troską w ogóle nie tęsknię i cieszę się, że udało nam się tak "wytresować" rodziców, że się nie wtrącają. Wiedzą, że kiedy będziemy naprawdę potrzebować ich pomocy, to się zgłosimy - taki mamy deal ;)
 
Dziewczyny!

Prowadze Fundacje, ktora zajmuje sie potrzebujacymi kotami, a czesto takze innymi zwierzetami. Mozecie poczytac o nas na naszej stronie
www.fundacjakot.pl

Bardzo potrzebujemy wsparcia, bo utrzymujemy sie tylko z datkow dobrych ludzi!
Tym razem NIE CHCe prosisc Was o pieniadze ani nic w tym stylu...

Chcialam poprosisc o poswiecenie 5 minut i oddaniu na nas glosu w glosowaniu dzieki ktoremu mozemy zdobyc karmy dla zwierzat za ok 2000 zl.
Bylby to dla nas ogromny ratunek.

BLAGAM!!! Wystarczy tylko chwila , a bardzo nam pomozecie!

Oto co trzeba zrobic:

Z jednego kompa można oddać jeden głos (założyć jedno konto na forum i raz
zagłosować - będą sprawdzać IP.).
1) Rejestrujesz się tu:
http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register - trzeba podać tylko nazwę użytkownika, e-mail i hasło (i wpisać ten kod z obrazka).
2)odbierasz e-mail aktywacyjny i klikasz na zawarty w nim link.
3) po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu. Tam musisz kliknąć link o góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości" podając swoją nazwę użytkownika i hasło.Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na "Forum
www.krakvet.pl Strona Główna" .
Na forum wybierasz Forum "www.krakvet.pl" (to najwyżej) i temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-maj 2007".
Jeśli uda Ci się zalogować poprawnie, to wtedy nie będziesz już widzieć wyników ankiety i słupków procentowych, tylko same nazwy schronisk z możliwością zaznaczenia jednego po lewej stronie.
Zaznaczasz "Fundacja KOt z Torunia" klikasz pod ankietą "Wyślij".
*instrukcja długa bo łopatologiczna, całość procesu trwa góra kilka minut więc się nie zniechęcać i głosować!
Dzięki z góry!

PS Przeslicie to swoim znajomym , jesli oni moga nech tez kogos poprosza. Kazdy glos jest na wage zlota, a moze byc tylko 1 z 1 komputera dlatego jest tak wazne aby duzo ludzi to zrobilo

Z gory ogromne dzieki dla tych co zechca pomoc!
 
WITAM SIE W SLONECZNA NIEDZIELE
strazne tu pustki
ja dzis tez uciekam, jaedziemy calą rodzinka na grila:-):-)
Miłej niedzieli życze;-);-)
 
reklama
Hej ja już wróciłam choć nie za bardzo szczęśliwa :baffled: Maciek znowu pojechał ... trudno było mi się z nim pożegnać bo obiecałam mu że nie będę płakała ... Ale miałam ochotę na ogromną fontannę łez :-:)-:)-:)-( Obiecał że wieczorkiem pogadamy na skypie :tak::tak::tak: proszę mi się nie smutać dziewczynki i uśmiechy na twarzach pokazać :-):-):-)
 
Do góry