reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
witam tak z samego rana
Szybciutko odpowiem na Wasze pytania, bo zaraz zapomne co mialam napisac i komu
Buziaczku - Gdzie Jasminka zlapala chorobe? Oj trudno powiedziec. Jak byli u nas goscie to pojechala z nimi samochodem na zwiedzanie. W miescie tatus kupil jej loda. Wrocila juz kaszlaca. Wczesniej pytalas skad sie wziela wada wymowy Jasminki. Hmmm logopeda i psycholog nie potrafili mi na to pytanie odpowiedziec. Jasminaka ma DYSLALIE WIELORAKA ZLOZONA. Jak sama szukalam w internecie to doczytalam sie ciekawych rzeczy np. uszkodzenie kory mozgowej:szok: ale to odpada. Ona ma kilka wad nalozonych na siebie np. nie mowi R tylko L, zamiast K i G mowi T, gloske L i T mowi wystawiajac jezyk przed zeby a nie za zeby. O gloskach szumiacych to juz nie wspomne. SZ CZ RZ Z ma wielki problem. Teraz juz nawet ladnie i wyraznie mowi ale mam obawe tez ze to ja znam jej mowe i dlatego wydaje mi sie ze jest lepiej. Mam nadzieje ze jak bedzie wieksza to w koncu zrozumie jak ma jezyk ukladac do KiG.
Zanet - Dawid nic nie dostal na ten kaszel. Lekarz powiedzial ze mu przejdzie .....tak przejdzie przejdzie na oskrzela. W domu robie mu inhalacje z soli fizjologicznej. Noc znowu byla straszna przez ten kaszel.

Teraz pije sobie kawe, Dawid stoi obok mnie a Jasminka jeszcze spi.
Mam dzisiaj plan posprzatac troszke.
Narazie pozdrawiam ide dopic kawe
 
Iiwka - Najlepiej moze smaruj mu zelikiem a jak nie to dawaj na przemian nurofen z paracetamolem lub ibuprofenem , tylko pamietaj zeby nie dawac ciagle tego samego leku bo przestaje dzialac :crazy::tak:
juz niedlugo przysiega szybko zleci :tak:
a Kacperek cwaniaczek :tak:madry chlopak widzial ze smoczek juz na nic :-Dmoze guma sie zlasowala albo zaczela byc dziwna w smaku a jaki mu kupilas teraz ? ile macie zabkow ???
Buziaczku smaruje mu dziąsełka żelem,ale to już nawet nie pomaga!:crazy::-:)-(
A kupiłam z biedronki bo nawet fajne były i tanie:)
Jęsli chodzi o ząbki to narazie tylko jedyneczki dolne błyszczą się:tak::-D:-D:-D
 
Hejka dziewczyny :-):-):-):-):-)
Wpadne do was wieczorkiem , bo teraz spadam na spacerek z Blania do sklepu po deserki i napoje dla Dzidzi :tak:
Fajnie ze sie cos ruszylo :-p:-p:-poby tak dalej a gdzie reszta dziewczyn ???
hello Laseczki ....Zebrra, Ewa,Marika, Ankami, Pastela, Julkowa, Saratonie,Nusia,Anka,Zanet ? ??
Piszcie piszcie co ta,m u Was??
 
Dziękuje za miłe powitanie:-)
Też bardzo mi Was brakowało.:tak::tak:
Grzes zaklimatyzował się w nowym mieszkaniu bardzo szybko:-)Jest zupełnie inaczej niz w miescie...cisza i spokój.Dużo nowych domów sie tu buduje.
Grześ rośnie jak na drozdzach w strasznym tempie:-):-)
Jejku mam Wam tyle do napisania że nie wiem od czego zacząć...:confused::confused:
Muszę znów sie wdrozyć :szok:
 
Cześć DZiewczyny!
U nas wszystko super,wczoraj byliśmy u lekarki bo Karolince skończyły sie witaminki. Lekarka stwierdziła,że mała bardzo ładnie chodzi i pasowało by żeby chodziła bez pampersa bo one krzywią nóżki. No ale ja sobie nie wyobrażam żeby mała latała z gołą pupą po mieszkaniu i wszystko zasikała. :szok:
Karolince też ząbki dają w kość nie może jeść ani spać,a żele na nią też nie działają:no:
Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Witam wszystkich i mamusie od dawna nie zaglądające (w pełni je rozumiejąc)
Ja tylko tak na momencik bo padam Julek spał dzis tylko 30 min i przez to cały dzień marudny.może to przez pogodę.
A do tego sama wszystko musze robić taszcząc przy tym Julka bo nie ma mowy żeby został sam w pokoju nawet jak sie świetnie bawi a zauważy że wyjde od razu ryk.
Jak tam u was mamusie z nocnymi pobudkami?
Ja od jakiegos czasu postanowiłam z tym walczyć i teraz gdy sie budzi daje herbatkę nieraz sie udaje i po tym zasypia.Zdarza się że nie chce herbatki i protestuje kończąc na cycku który jest raczej uspokajaczem pomimo stosowania smoka.
Już sama nie wiem a jak to właściwie jest czy dzieci w tym wieku wymagaja jeszcze nocnego karmienia czy powinny juz raczej przesypiac nocki.Bo u nas zdaża sie że pobudki są co2-3 godz a bywaja dni że tylko 2 przez cała noc i cycek w niektórych przypadkach jest tylko przyzwyczajeniem.
 
Hejka
[;2376483]Dziękuje za miłe powitanie:-)
Też bardzo mi Was brakowało.:tak::tak:
Grzes zaklimatyzował się w nowym mieszkaniu bardzo szybko:-)Jest zupełnie inaczej niz w miescie...cisza i spokój.Dużo nowych domów sie tu buduje.
Grześ rośnie jak na drozdzach w strasznym tempie:-):-)
Jejku mam Wam tyle do napisania że nie wiem od czego zacząć...:confused::confused:
Muszę znów sie wdrozyć :szok:[/quote]
Blancia tez szybciutko sie zaklimatyzowala w naszym nowym flacie :tak:
koniecznie zagladaj do nas wiecej :tak:i pisz od poczatku noi koniecznnie pokaz Grzesia
Cześć DZiewczyny!
U nas wszystko super,wczoraj byliśmy u lekarki bo Karolince skończyły sie witaminki. Lekarka stwierdziła,że mała bardzo ładnie chodzi i pasowało by żeby chodziła bez pampersa bo one krzywią nóżki. No ale ja sobie nie wyobrażam żeby mała latała z gołą pupą po mieszkaniu i wszystko zasikała. :szok:
Karolince też ząbki dają w kość nie może jeść ani spać,a żele na nią też nie działają:no:
Pozdrawiam Was wszystkie:-)
A jakie witaminki jej podajesz?
ja tez chcialabym puszczac mala bez pampersa bo sie wygodniej smiga ale ona strasznie sika jak tyylko nie ma pampersa :dry::sorry2:i co tu zrobic?
zycze szybkiego wykielkowania zabkow :tak:;-)

Dziewczyny słyszałyście może o takim konkursie,w którym można wygrać 5000 fajnych kosmetyków i jeszcze próbki? Jak chcecie zaproszenie do niego to piszcie do mnie na maila arzana@op.pl lub arzana@wp.pl
poprosze wpisac mnie do tego konkursu :-);-)a jakich kosmetykow?a co trzeba zrobic? prosze o wiecej informacji :rofl2:

Blania spi a ja czekam na Mezulka z chlodnym piwkiem :-) wczesniej strzele sobie kompielke pomaluje pazurki :-pi przed tv :blink::happy: zycze milego weekendu wszystkim:blink::-)
 
reklama
Julkowa u nas jest dokładnie tak samo z pobudkami. Czasem pobudka co 2 godz. a raz ała się obudziła dopiero o 3. Tylko że jej nie da się oszukać niczym tylko cyc. Właśnie mi zasnęła więc zaraz zmykam. Pa:-)
 
Do góry