reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
kurcze Laski wiecie ja tez mysle nad przedszkolem od nastepnego roku bo koło nas jest darmowe ale nie wiem czy mi julke przyjma do 3 latkow bo tam mało miejsca ale bede probowac!! tak sie ostatnio zapieralam ze NIE absolutnie;-) ale mysle ze moze jakas pracke by mi sie udalo znalez bo juz mam dosc bycia zależna od m:no::dry:
ide spac bo tu pewnie zadna ladies nie zajjrzy:-p:-(
No i miałaś rację:-D Bo grzeczne dziewczynki to o tej porze grzecznie śpią:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p

Może i przyjmą.Kacper idzie od lutego:tak:
 
helllo
Roksantusia moje gratulacje!!! najszersze i z nutka zazdrosci... jak ci sie udało?
ja ostatnio juz mialam super bo julka gdzies zgubila smoczek( naprawde!) i nie moglismy go znalezc bylismy w miesice i podejrzewalam ze gdzies zostawila no i wcisnelam jej bajke ze smoczek jej juz nie cche i sobie poszedl od niej no iona ze sio ze beeee i tak dalej mysle hhmmm to chyba nie tak laltwo
w aucie usnela bez niego ale wrocilismy i chialam ja przelozyc no i zaczely sie prosby i mowie jej ze smoczek uciekl od niej i bla bla bla a tu nagle m wyskakuje" jula mam znalazlem twojego dydusia!!!! myslalam ze padne i tak poszlo do dupy z moja bajka:angry::angry::angry::angry::angry:
i dalej jest smoczek chyba go wyrzuce w cholere!!!!!!!
 
helllo
Roksantusia moje gratulacje!!! najszersze i z nutka zazdrosci... jak ci sie udało?
ja ostatnio juz mialam super bo julka gdzies zgubila smoczek( naprawde!) i nie moglismy go znalezc bylismy w miesice i podejrzewalam ze gdzies zostawila no i wcisnelam jej bajke ze smoczek jej juz nie cche i sobie poszedl od niej no iona ze sio ze beeee i tak dalej mysle hhmmm to chyba nie tak laltwo
w aucie usnela bez niego ale wrocilismy i chialam ja przelozyc no i zaczely sie prosby i mowie jej ze smoczek uciekl od niej i bla bla bla a tu nagle m wyskakuje" jula mam znalazlem twojego dydusia!!!! myslalam ze padne i tak poszlo do dupy z moja bajka:angry::angry::angry::angry::angry:
i dalej jest smoczek chyba go wyrzuce w cholere!!!!!!!
to rzeczywiscie twoje starania poszły na marne:) ale nic straconego, ja zabarałam mojej Roksanie w sobotę rano i dałam na stół ale ona niedługo go znalazła, potem koło 11 jak ją kładłam spać to już go gdzies wyrzuciła i nie umiałma go znaleźć po 20 mniutach płaczu zasnęła a potem jak spała to znalazł się smoczek ale już go schowałam i znalazłam wszystkie inne i też schowałam, wieczorem był wiekszy problem i płakała z godzinę ale wkońcu zasnęła i już nie dostała i wyrzuciłam jeszcze w sobotę wszystkie, spróbuj. może to się wyda głupie ale rano jak jej zabieralam smoczka to (jej wytłumaczyłam jej że jest dużą dziewczynką i że już nie potrzebuje smoczka:)
 
helllo
Roksantusia moje gratulacje!!! najszersze i z nutka zazdrosci... jak ci sie udało?
ja ostatnio juz mialam super bo julka gdzies zgubila smoczek( naprawde!) i nie moglismy go znalezc bylismy w miesice i podejrzewalam ze gdzies zostawila no i wcisnelam jej bajke ze smoczek jej juz nie cche i sobie poszedl od niej no iona ze sio ze beeee i tak dalej mysle hhmmm to chyba nie tak laltwo
w aucie usnela bez niego ale wrocilismy i chialam ja przelozyc no i zaczely sie prosby i mowie jej ze smoczek uciekl od niej i bla bla bla a tu nagle m wyskakuje" jula mam znalazlem twojego dydusia!!!! myslalam ze padne i tak poszlo do dupy z moja bajka:angry::angry::angry::angry::angry:
i dalej jest smoczek chyba go wyrzuce w cholere!!!!!!!
Ale się z tego uśmałam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wróciłaaaaaaaaaaaaam.:tak::-D

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam i ja:-):tak:

Marta szybciutko pisz co u Was słychac:tak:Bardzoooo długo Ciebie nie było:tak:Jak Julek ? Pewnie urósł jak nasze dzieciaczki i ma mnóstwo nowych umiejetnosci:-)


Roksantusia gratki za pozbycie sie smoczków:tak::-)My nie mielismy tego problemu bo Grzes nie uzywał ich wcale:tak:
 
reklama
Dobra, w szybkim skrócie co u nas:
1. Mamy 3 rybki - bojowniki - 1 samca Kujonka i 2 panienki.
2. Byli my na weselu u siostry kumpeli i stare za kamerzystę robiło a ja poszłam pomagać na kuchni bo to wsie;-):tak: wesele było w remizie.Jakby która chciała to podeślę jaki wstęp Młodym na płytkę strzeliłam:szok:.
Trochę problemów zdrowotnych mam z Olkiem a Jul właśnie ODA (loda) wcina i nieźle daje w kość - normalnie dziecko z piekła rodem:tak::-D.
Trochę fotek na NK wrzuciłam,więc zapraszam do oglądania.
 
Do góry