reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

A my mamy taką zabawę :-D
 

Załączniki

  • 1447336344301.jpg
    1447336344301.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 72
reklama
oo a gdzie takie można kupić? bardzo fajne :)

u nas pielęgniarka była ok. 3 miesiąca :)

Ja kupiłam na ebayu ale tu masz linka
❤ Lamaze, Opaski-grzechotki na rączki i skarpetki - Najlepsze dla dzieci - Najlepsze dla dzieci
na allegro też mi smiglo :-)
W sumie jakby się uparl można zrobić samemu :-D bo 45zl to trochę dużo jak na taką *******ke. Ja zapłaciłam tylko 3f czyli ok 18zl.
Mała próbuje złapać i wsadzić do buzi,chyba się jej podoba :-)
 
Ostatnia edycja:
Powiem wam tak jak byłam u rodzinnego po skierowanie do laryngologa ( na kontrol po zapaleniu ucha) to powiedział mi ze musi w końcu się wybrać na domwe wizyty wtedy pielęgniarka weszła i powiedziała ze koniec sierpnia się wybiorą tak szczerze nie wiedzialam o co im chodzi ale do dzisiaj ich nie było :D pierwsza córcię urodziłam za granicą jak miała rok to wróciliśmy i do tej pory ich jeszcze nie byl wiec nie wiem o co chodzi.

Gdzie kupywalyscie sloiczki z samą marchewką? Byłam dzisiaj w kaufladzie (gdzie jest naprawdę duży wybór) były same dania z marchewka i zmiemniakien lub jakieś zupki z marchewką. W lidlu to samo. Czy to znaczy ze powinnam sama gotować? :D chciałam na próbę kupić.
Pierwsza córcia wypluwala moja własna gotowana marchewkę wolała sloiczki :D
 
Ostatnia edycja:
No więc była wizyta pielęgniarki,wyglądała ona mniej więcej tak:pytanie o wykształcenie,adres,itp.czy nie ma problemów,czy nasz status materialny jest ok i tyle.Na moje stwierdzenie czy może chciałaby obejrzeć małego to stwierdziła że nie trzeba.Trwało to chyba z 10 minut.Podpisałam,że wizyta była i tule.Działo się to na zasadzie odbębnienia.Zwróciłam pani uwagę że może warto dzieci oglądać jak już się przyszło.Szkoda że takie wizyty nie są poważnie traktowane,a nuż dzieciom dzieje się krzywda,a inni nic nie widzieli,bo mieli to w nosie.Może jakieś dziecko dałoby radę uchronić przez takie kompetentne wizyty,a nie zrobienie tego na odwal.Głęboko mi leży na sercu krzywda dzieci, stąd mój żal do wszelkich instytucji.
 
Dzisiaj oliwka i ja mamy urodziny byłam z pola w przedszkolu zanieść paczuszki z okazji urodzin oliwki, przedszkole bardzo się spodobało poli ale sir cieszyła tyle dzieci do niej gadalo hihi fajnie to wyglądało taki maluch z 3-4 latkami :D
 
No więc była wizyta pielęgniarki,wyglądała ona mniej więcej tak:pytanie o wykształcenie,adres,itp.czy nie ma problemów,czy nasz status materialny jest ok i tyle.Na moje stwierdzenie czy może chciałaby obejrzeć małego to stwierdziła że nie trzeba.Trwało to chyba z 10 minut.Podpisałam,że wizyta była i tule.Działo się to na zasadzie odbębnienia.Zwróciłam pani uwagę że może warto dzieci oglądać jak już się przyszło.Szkoda że takie wizyty nie są poważnie traktowane,a nuż dzieciom dzieje się krzywda,a inni nic nie widzieli,bo mieli to w nosie.Może jakieś dziecko dałoby radę uchronić przez takie kompetentne wizyty,a nie zrobienie tego na odwal.Głęboko mi leży na sercu krzywda dzieci, stąd mój żal do wszelkich instytucji.

Jak juz przyszła to fakt, mogłaby dziecko obejrzeć. W rodzinach zamożnych czy dobrze "wyglądających" też może być niezła patologia.

Laski, tak miesiąc temu zaczęły mi włosy wypadać. Masakra normalnie, nawet sprzątaczka sama do mnie zagadala czy wszystko ok, bo odkurzacz się aż zapchał. Gin mówi, że to normalne i żebym brała cały czas witaminy (i tak biorę). Macie jeszcze jakieś pomysły?
 
Mi też strasznie wypadają wszędzie moje włosy :-( tez z miłą chęcią się dowiem i jakimś sposobie
A co do położnej to u mnie była tylko jeden raz i koniec aa i zadzwoniła tez jeden raz zw trzeba zaszczepić dziecko i czy wszystko w porządku czemu nie przychodzę szczepić bo juz po terminie bylo
 
reklama
Mi też lecą włosy masakrycznie i biorę witaminybo więcej lekarz powiedział że nie zdzialam bo choćbym fortunę wydała na jakieś wzmacnianie to jeśli hormony się nie unormuja to i tak będą wypadav, tylko będą mocniejsze
 
Do góry