reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Wow Gosica 9 kg :D masz co dźwigać :D
My za tydzień mamy ostatnia dawkę 5w1 i jeszcze dwie dawki pneumo nam zostanie.
i mała się zarazila od starszej córci katar i kaszel :/ inhalujemy od niedzieli katarek juz o wiele lepiej a kaszel jak by się odrywal no zobaczymy co jutro będzie.
Dziewczyny które inhaluja pomagało to uwas? W sobotę dopiero kupiłam inhalator i to nasz 'pierwszy raz' z inhalatorem. Poprawy widać. Jak długo leczy się inhalatorem?

W piątek mamy wizytę u okulisty
 
reklama
O kurde gosica co Twój mały je hehe ;-)
Patka ja też pierwszy raz ostatnio inhalatorem katar leczyłam no i przeszło ale szczerze to nie wiem czy to zasługa inhalacji bo mała nie dała założyć maseczki tylko koło noska tą parę puszczalismy ale nie miała kaszlu ja bym poszła do lekarza czy byłaś już? Takie maleństwo to bym się bala żeby na oskrzela albo płuca nie poszło....
My na 3 dawkę idziemy w pn mieliśmy iść w piątek ale w sobotę mamy w końcu chrzciny więc nie będę ryzykować :-)
A co do zamknięcia ja też jestem za :-) na fb pisałam zaraz po porodzie do Karoliny z prośbą o dołączenie ale do tej pory zero odezwu.
 
Ja tez nie zakładam maseczki pediatra kazał trzymać przed noskiem żeby wdychala. Byłam w piątek u pediatry starsza dostała Antybiotyk a mała miała tylko katarek ale pediatra przepisał mi ampułki do inhalatora jak by zaczęła kaszlec no i zaczęła. Dzisiaj dzwoniłam do pediatry i kazała dalej inhalowac Jak za dwa dni nie przejdzie to mamy do niej jechać.

Tez bym nie ryzykowała :D
 
U nas też W. najwięcej je w nocy dlatego taki duży jest:-) W dzień to bardziej sie wyglupia przy cych, trochę pociumka i sie chichra a mleko tryska na boki.
 
reklama
Dostosowaly sie do potrzeb małej, po co maja być w dzień twarde jak mówisz ze prawie nie je tylko by cię bolały:-) natura jednak wie co robi...
 
Do góry