reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
dobra, laski, wszystko wiem, dziewczyna ode mnie z HR się pomyliła. przebywanie na chorobowym nie wpływa na wysokość macierzyńskiego! :)
 
Mam suszone grzybki...kurcze...kapuste kiszona tez ;) Krokiety zrobie ;) Mniej roboty niz z pierogami.Dlugo sie nie odzywalam,ale doczytalam....polowe juz zapomnialam ;) Nie wyszlam jeszcze domu dzis....paskudnie za oknem..szaro i buro...nie lubie tego czasu do swiat.Pozniej juz z gorki.Kurde dotarlo do mnie,ze ani na nartach..ani na sankach sie nie pobawie :( A mieszkam od roku w gorach ;)
 
oooo to jest pomysł :) ciasto na pierogi nie wyjdzie zawsze można krokiety.... tylko co zrobić jak farsz jest przepieprzony? pomocy!!! już czucia nie mam...
 
E tam nati, będzie farsz na pikantne :) może z ciastem i barszczykiem nie będzie tak źle :))

Ja się raduje zaraz 14 i do domku!! chyba upichce zapiekanke makaronowa :)
U mnie naszczescie pięknie świeci słonko wiec będę skakać po oknach :D
 
Helooooowww dziewczyny

Mi jakoś słabo od paru dni non stop przemęczona, chyba od lenistwa :/ aż wstyd przyznać ale mam tyle roboty że szok chyba nigdy nie zaniedbałam jeszcze tak domu ehhh muszę się jakoś wziąć w garść :/

asia_asia trzymam mooocno kciuki, na pewno będzie ok :)

ninex prezent jak ta lala ;) to tak jak ja dostałam na mikołaja kremy... 40+ :D

martyska1223 to Ty pisałaś o zastawie którą kupiłaś w pepko? Jak ona się sprawdza? Można ją w zmywarce myć?

My dzisiaj obiad na mieście trzeba się rozejrzeć za prezentami ehhh

Miłego dnia dziewczyny i fasolki :)
 
A .jest paskudnie przepieprzony czy troche?ja bym dodala jeszcze skladnikow z farszu....dopiero namoczylam grzybki ;) a teraz zjemy rosol..
 
Angi tak to ja pisałam, tylko ze niewiem jak że zmywarka bo niestety ja myje wszystko ręcznie, bo zmywarki brak ;( ja się bałam, że będzie widac ślady " szorowania " widelca lub noża ale puki co nic nie widać. Tylko po umyciu trzeba wycierać bo zacieki widać :)
 
Witajcie :)!

długo się nie odzywałam, bo w pracy straszny okres, w domu córa nie daje odwrócić od siebie uwagi nawet na sekundę,a potem to co wieczór z nią razem zasypiam, więc fizycznie nie było możliwości ani Was poczytać, ani tym bardziej cosik napisać. Mam nadzieję, że wybaczycie i nie wykreślicie z grona mam lipcowych :)......

przeczytałam wszystkie posty,ale ciążowe dziury w głowie część informacji wypuściły, więc wybaczcie, że nie poodpisuję......Witam ciepło wszystkie nowe Lipcówki :)!niezłe grono nam się już stworzyło :)

miq, Ciebie kojarzę ze "Starań po raz pierwszy..." Nie pisałam tam, bo jakoś późno dołączyłam, ale troszkę podczytywałam co by raźniej było ciążę znosić :)a poza tym mamy pierwsze córy prawie w tym samym wieku :)

czy wy też nie macie na nic sił???przychodzę z pracy i normalnie padam na sofę!Nat chce się bawić z mamą, a mama dętka :(....potem jak idę ją usypiać to i sama zasypiam, budzę się koło 2 wyspana i do rana męczarnia....masakra! a poza tym strasznie rozdrażniona jestem...zwłaszcza mąż obrywa ;), czasem aż mi wstyd.....

aaaaa, i jutro idę na druga wizytę :) :) :)!!
 
reklama
Byłam zanieść wyniki, założyć kartę ciąży i umówić się na prenatalne iiii nie chcę tam nigdy wracać...
ten lekarz... jakaś tragedia, ciśnienia mi nie zmierzyli boo baterie wysiadły w ciśnieniomierzu...
Byłam 3 tyg temu u innego gina prywatnie to byłam w 6 tc, tydzień później poszłam do tego co dziś i mowi 6 tc 2 dni, myśle sobie ok, gorszy sprzęt, zakłada kartę ciąży i mówi ok liczymy datę porodu od 6tc (bez żadnego badania) to ja sie pytam co jest ciąża mi się skurcza?
Matko muszę nazbierać kasę i iść prywatnie, nie będę sie stresowała u tego konowała, aaa i wyniki mi zabrał:angry:
 
Do góry