reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
AIM właśnie mam lekarza z ujastka teraz, mam mieć echo serca płodu w 18 tc właśnie tam o ile nifty wyjdą ok.

Kasiulka u mnie nagła gestoza, pelnoobjawowa i duże zagrożenie rzucawka dlatego szybsze cc. Mysle ze dlatego teraz mi zła biochemia wyszła, coś widocznie jest w organizmie co powoduje ta gestoze.
 
Hymm poród... w sumie myślałam, że za cholerę nie będę chciała przeżywać tego znowu i jak o tym pomyślę to do tej pory mi niedobrze. Pewnej nocy w szpitalu całą spędziłam na chodzeniu po korytarzu, bo miałam skurcze. Nad ranem ustały. Ok 10 dostałam oxy i o 18:20 ur z rozcinaniem. Czyli właściwie jak spojrzeć na opowieści niektórych to nie miałam tak źle , same parte trwały ok 50 min, ale przeraziło mnie rozcinanie, niewyobrażalny ból i masa krwi oraz ciężki powrót do normalności.Nie ma czegoś takiego jak cud porodu, heh, to jest najgorsze co kobietę może spotkać i już, lepiej tak do tego podejść :-p
 
Lilith mnie strasznie meczą teraz niespokojne nogi..co noc

Co do krzyku przy sn. Mialam 2x sn przy pierwszym zdarzyło sie udrzec ale ogolnie poród ten zle wspominam...większość przelezany bo mi wstac nie pozwalaly co wzmagalo bol
2 sn zero krzyku, skupilam sie na sobie , duzo chodziłam krążyłam biodrami etc. poród o połowe krótszy

Mnie znowu migerna męczy...dlatego mało mnie


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka, nie mam pewności ale o ile dobrze ( a to trzeba by było pitwierdzic) było mówione, echo i organy wewnętrzne w 16tc najlepiej.

Z tego też powodu mam teraz w 16tc scan, no i Karo tez 16 ale nie wiem czy u nich zalecenia również są na 16.


Coś mi się pomieszało, czuje się jak w 1 trym. Nie dość ze zmęczenie i spanie, to jeszcze zapachy. Do tego dzis zachciało mi się spagetty, zrobione ale tak smierdzialo, zenie tknelam.. Nie wiem co jest..


Maffu coś na to w ciazy można?? Jak sobie z tym radzisz??


Czy tylko ja chwile przed parciem popadlam w panikę, że nie dam rady??
 
Dziewczyny przepraszam powiedzcie czy plamienie po stosunku powinno mnie zaniepokoić?

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Aim dlaczego wedlug Ciebie ujastek a nie Kopernik?
Częściej słyszałam o tamtej placówce opinie pod tym względem niż o Koperniku, to wszystko, nie zagłębiałam się w temat, po prostu zasłyszana częstość opinii.
Truskawka, nie mam pewności ale o ile dobrze ( a to trzeba by było pitwierdzic) było mówione, echo i organy wewnętrzne w 16tc najlepiej.

Z tego też powodu mam teraz w 16tc scan, no i Karo tez 16 ale nie wiem czy u nich zalecenia również są na 16.


Coś mi się pomieszało, czuje się jak w 1 trym. Nie dość ze zmęczenie i spanie, to jeszcze zapachy. Do tego dzis zachciało mi się spagetty, zrobione ale tak smierdzialo, zenie tknelam.. Nie wiem co jest..


Maffu coś na to w ciazy można?? Jak sobie z tym radzisz??


Czy tylko ja chwile przed parciem popadlam w panikę, że nie dam rady??
"Nie dam rady" to tak przy 80% porodach słyszałam :)
Dziewczyny przepraszam powiedzcie czy plamienie po stosunku powinno mnie zaniepokoić?

hchy3e3k0ot2nxfe.png
O ile jest to lekkie to jest to normalne i niegroźne
 
Dzięki aim, to mi się zdaza drugi raz, ale teraz mocniej, nie jest to krwawienie ale plamienie , i w sumie ból brzucha też.. chyba osiwieje do lipca.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Samotnaja gdyby sie nasilalo i plamienie i bol brzucha to jedz na ip to sprawdzic.Samo plamienie nie musi o niczym zlym swoadczyc ale obserwuj sie.

Dziewczyny Wy tez tak apetytu nie macie ja jem 1/2 tego co przed ciaza.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Do góry