reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Żeby iść na L4 trzeba wrócić z macierzyńskiego do pracy na przynajmniej 1 dzień :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie trzeba. Moja pracownica jeszcze będąc na macierzyńskim przyniosla zaświadczenie od gina ze jest w ciąży i od razu L4.

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Jestes z Wroclawia czy okolic?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z Opola, to tez nie tak daleko Wro [emoji6]
Tak o pracy rozmawiacie, ja się zastanawiam kiedy powiedzieć szefowej... dość „specyficzna” kobieta, ale prace mam taka ze do dnia porodu w sumie mogę ja wykonywać bo w biurze na tyłku siedzę. Obawiam się ze może mi robić pod górkę, na szczęście chroniona umowa na stałe jestem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z Opola, to tez nie tak daleko Wro [emoji6]
Tak o pracy rozmawiacie, ja się zastanawiam kiedy powiedzieć szefowej... dość „specyficzna” kobieta, ale prace mam taka ze do dnia porodu w sumie mogę ja wykonywać bo w biurze na tyłku siedzę. Obawiam się ze może mi robić pod górkę, na szczęście chroniona umowa na stałe jestem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O tak jakby sasiadka [emoji6]

Co do pracy to tak jak miwisz, jestes chroniona i nic Ci nie moze zrobic. A jak by atmosfera sie bardzo popsula to zawsze mozesz pojsc na l4.
Ja to szefowa powiadomie tak, ze zadzwonie z l4 i tyle.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tak jakby sasiadka [emoji6]

Co do pracy to tak jak miwisz, jestes chroniona i nic Ci nie moze zrobic. A jak by atmosfera sie bardzo popsula to zawsze mozesz pojsc na l4.
Ja to szefowa powiadomie tak, ze zadzwonie z l4 i tyle.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

L4 w ostateczności, w domu zwariuje. Z młodym polowe ciąży przeleżałam w domu bo od 20tc macica się stawiała i brałam duphason i nospe, i jak od czasu do czasu wychodziłam do ludzi to czułam się jakby mnie z lasu wypuścili [emoji23][emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
L4 w ostateczności, w domu zwariuje. Z młodym polowe ciąży przeleżałam w domu bo od 20tc macica się stawiała i brałam duphason i nospe, i jak od czasu do czasu wychodziłam do ludzi to czułam się jakby mnie z lasu wypuścili [emoji23][emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A to ja tez wiekszosc ciazy przelezalam w domu, wiec wiem co mowisz. Wtjscie z domu to byla atrakcja. Tez bym wilala popracowac choc do polowy, ale praca mu na to nie pozwala

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to ja tez wiekszosc ciazy przelezalam w domu, wiec wiem co mowisz. Wtjscie z domu to byla atrakcja. Tez bym wilala popracowac choc do polowy, ale praca mu na to nie pozwala

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Też bym chciala jeszcze trochę z wiarą pobyć, bo ludzi mam w pracy naprawdę wspaniałych, ale że to praca fizyczna to nie ma zmiłuj się. Musiałam pójść na L4 juz w dniu w którym test pozytywny wyszedł. Nie chciałam ryzykować.
A co do poprzedniej ciąży, to dostałam nospe tylko od 20 tygodnia, ale żadnego zakazu ychodzenia z domu. A że do porodu mieszkałam u rodziców (Opolskie)to do Poznania na zaoczne studia co dwa tygodnie przyjeżdżałam. I tak do ostatniego zjazdu w maju, jak poszlam w drugiej polowie maja do ginki to kazala mi odstawic nospe bo córa byla w zasadzie donoszona a i tak urodzilam dzień przed terminem. Zakaz przytulanek dostalam na 6 tygodni przed terminem porodu dopiero.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Te tak myślę że będzie cc z racji również tego że ataku co prawda nie miałam od lutego br. Ale również wada wzroku :/

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry