reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Te tak myślę że będzie cc z racji również tego że ataku co prawda nie miałam od lutego br. Ale również wada wzroku :/

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ma co się zastanawiać i martwić na zapas, będzie co będzie, ważne żeby dzidzia i mama zdrowe były [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny odzywalam sie malo dzus okropnie sie czuje
Jak kac
Glowa peka okropne mdlosci brak sil


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Oj mi głowa dopiero teraz puściła. Myślałam, że mi pęknie.
Gardło mnie już mniej boli... Ale za to nos mi się zatkał i zatoki. Na początku pierwszej ciąży też chora byłam. O zgrozo. I mdłości. Odbija mi się i cofa. Fee...

Dobrej nocy lipcóweczki!

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Zasnęłam dość prędko i około północy obudziła mnie zgaga. I lekkie mdlosci. Kurka. Mdlosci mam wieczorne tylko bo w ciagu dnia w zasadzie jest ok.
Również miłej nocy dziewczyny. A za 8 godzin na drugą i ostatnią betkę mykam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Witajcie :) czlowieka nie bylo od kilku dni a tu do nadrobienia 70 stron ;p u mnie po wizycie czwartkowej wszystko dobrze przepisal mi luteine dopochwowo i dostalam kolejne zdjecie. wizyta 16. Powiedzial ze wizyta z dobrymi wiesciami :) Poinformowalismy rodzine w weekend.
 
Dzień dobry :D
Ja już na nogach. Dziś dzwonię i umówię się na wizytę, w końcu czas potwierdzić ciąże ;)
Samopoczucie ok, zaczyna się dobry poniedziałek. Planów tez masa, będę miała co robić.
 
Witajcie [emoji5] Ja wyprawiam corcie do przedszkola i klade sie spac spowrotem[emoji3]

@Moni17.06 to supet, ze wizyta udana!

@Elodia mnie tez obudzila zgaga i lekkie mdlosci[emoji53]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Margana , o jak ci dobrze ;) Ja o dziennym spaniu mogę zapomniec :p
A i w nocy szału ze spaniem nie ma, bo przytulić, bo cyca dać :p Takie permanentne niewyspanie u mnie występuje.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja juz tez nie spie, ale jeszcze nie wstalam☺ jak zwykle od rana mdli potem jak sie najem juz jest lepiej.
 
Do góry