reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny, a czy lekarze przepisują dupka albo luteine z innych przyczyn, niż obciążony wywiad lub nieprawidłowości występujące w obecnej ciąży? Pytam, bo ja mam zamiar iść na pierwszą wizyte dopiero w 7/8 tygodniu.. Wydaje mi się, że wcześniej na podstawie usg lekarz nic konkretnego nie stwierdzi ?
 
reklama
Palcem aplikuje, poprostu po ostatnich 2 ciazach mam watpliwosci co do dzialania. No ale przynajmniej nie szkodzi. Ostatnie 2 ciaze mialam 3 razy dziennie I miedzy plamieniami jeszcze krwotoki mialam. Potem dostalam na skurcze. Wsadzilam luteine I za chwile pojechalam rodzic

Jak mi luteina nie pomogła a krwawienia się zwiększyły to dostałam jeszcze dupka. I wtedy się uspokoiło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a czy lekarze przepisują dupka albo luteine z innych przyczyn, niż obciążony wywiad lub nieprawidłowości występujące w obecnej ciąży? Pytam, bo ja mam zamiar iść na pierwszą wizyte dopiero w 7/8 tygodniu.. Wydaje mi się, że wcześniej na podstawie usg lekarz nic konkretnego nie stwierdzi ?
Jak ciaza przebiega dobrze, I wczesniej nic sie nie dzialo to raczej nie przepisuja
 
Ehh dziewczyny te mdlosci mnie wykoncza. Tyle co otworze rano oczy sa i znikaja jak zasypiam w nocy... Mdli mbie na wszystkie zapachy lacznie z moim cialem, a lodowka smierdzi jak wysypisko smieci... Do tego bol glowy ehhh chchialabym sie cieszyc z ciazy ale to zle samopoczucie mi to uniemozliwia. Mam nadzieje ze to minie i bede mogla sie wreszcie cieszyc.
Dziewczyny powiedzcie czy wy tez tak macie??
Witaj w klubie. Ja do tego wymiotuje wieczorami... masakra. Jedyne co mi przez gardło przechodzi to serek wiejski. Na wszelakie mięso, wędliny patrzeć nie mogę. Jem suche bułki itp... ehh
Witam dziewczyny :) Może niektóre z Was mnie pamiętają,bo udzielałam się na początku założenia tego forum Lipcowe mamy 2018.Czekałam wtedy na @ która niestety przyszła 25 października..Po @ w dni płodne znów zaczęliśmy starania i chyba się udało :) Dziś zrobiłam mniej więcej 2 godziny temu test o czułości 10 i wyszła delikatna druga kreska po niecałej minucie wiec czuje,że udało się za trzecim podejściem :) @ mam dostać dopiero w poniedziałek wiec zobaczymy jak to będzie.Chciałabym też zrobić test o czułości 25 tak dla porównania.Jak wyliczyłam sobie termin porodu to wychodzi mi według kalkulatora na 30 lipca wiec nadal się załapuje na wasze forum ;) Mam córke która skończyła 2 lata i 7 miesięcy z nią bardzo ciężko znosiła ciąże do 15 tygodnia miałam całodobowe mdłości i wymioty,do tego bóle głowy mam nadzieje,że jeżeli się udało to tym razem będę lepiej tą ciąże przechodziła :) Wysyłam Wam zdjęcie mojego dzisiejszego testu może coś tam dojrzycie na żywo kreska wygląda wyrazniej :)


[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Ja w 1 ciaży sobie mówiłam,że jeszcze rozumiem poranne mdłości jak to mówią,ale nie myślałam,że moga być cała dobe.Też mi przeszkadzał każdy zapach nawet perfum czy żelu pod prysznic,nie mogłam normalnie funkcjonować coś strasznego..
Ja w pierwszej ciąży też miałam taką samą masakre jak w tej. Z tym że rzygałam kilka razy dziennie. Teraz tylko raz [emoji23]

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
@aanjaa no w sumie on jakoś bardziej mnie namówil bo to ja nie za bardzo chcialam seksów przed wizytą u gin :-) ale jak zawsze bylo milo hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Fajny seks jeszcze chyba nigdy nikomu nie zaszkodził
 
reklama
Do góry