reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Byłam dzisiaj u ginekologa. Serduszko ładnie bije więc wszystko jest dobrze :) dzisiaj powiedział mi że wszystkie swoje pacjentki wysyła na prenatalne, tak więc super :)
6+5
Wow super! Gratuluje [emoji5]
To jak ja bede na wuzycie w 6+6 to tez powinno byc serduszko. Mam nadzieje, ze bedzie.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hahaha no z zamierzenia miala byc z sosem ciemnym pieczeniowym, smazonymi plasterkami bekonu i korniszony z marynowaną papryką. Kasza oczywiście gryczana

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png


Mniam mniam szkoda że tak daleko mieszkam bo wpadlabym na taki pyszny obiadek :)
 
Mniam mniam szkoda że tak daleko mieszkam bo wpadlabym na taki pyszny obiadek :)
Staram sie zdrowiej jesc niz tylko kupne pierogi co mi sie czesto zdarzalo. Wszystko dla dobrej i zdrowej ciąży :-)


Dzisiaj wyjątkowo mnie tylko raz coś zabolalo i juz oczywiscie myślenie że co$ pewnie nie tak pojdzie bo objawów mniej dzisiaj a przwciez nie codziennie muszą wszystkie objawy wyskakiwac prawda? Wieczorem i tak pewnie bedzie mnie w podbrzuszu ciągnęło.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Staram sie zdrowiej jesc niz tylko kupne pierogi co mi sie czesto zdarzalo. Wszystko dla dobrej i zdrowej ciąży :-)


Dzisiaj wyjątkowo mnie tylko raz coś zabolalo i juz oczywiscie myślenie że co$ pewnie nie tak pojdzie bo objawów mniej dzisiaj a przwciez nie codziennie muszą wszystkie objawy wyskakiwac prawda? Wieczorem i tak pewnie bedzie mnie w podbrzuszu ciągnęło.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png



Oczywiście niemartw się te hormony skacza jak szalone to i nasze nastroje i objawy zmieniają się każdego dnia :)
 
Oczywiście niemartw się te hormony skacza jak szalone to i nasze nastroje i objawy zmieniają się każdego dnia :)
Haha dzosiaj np mam ochote śmiać się z byle czego. Popayrze na telefon to w śmiech,plasterek bekonu na obiad wprawil mnie w iech na co M patrzyljak na.czubka xD taka glupawka. A z rana smucenie.było.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Witam dziewczyny :) Może niektóre z Was mnie pamiętają,bo udzielałam się na początku założenia tego forum Lipcowe mamy 2018.Czekałam wtedy na @ która niestety przyszła 25 października..Po @ w dni płodne znów zaczęliśmy starania i chyba się udało :) Dziś zrobiłam mniej więcej 2 godziny temu test o czułości 10 i wyszła delikatna druga kreska po niecałej minucie wiec czuje,że udało się za trzecim podejściem :) @ mam dostać dopiero w poniedziałek wiec zobaczymy jak to będzie.Chciałabym też zrobić test o czułości 25 tak dla porównania.Jak wyliczyłam sobie termin porodu to wychodzi mi według kalkulatora na 30 lipca wiec nadal się załapuje na wasze forum ;) Mam córke która skończyła 2 lata i 7 miesięcy z nią bardzo ciężko znosiła ciąże do 15 tygodnia miałam całodobowe mdłości i wymioty,do tego bóle głowy mam nadzieje,że jeżeli się udało to tym razem będę lepiej tą ciąże przechodziła :) Wysyłam Wam zdjęcie mojego dzisiejszego testu może coś tam dojrzycie na żywo kreska wygląda wyrazniej :)
 

Załączniki

  • 2017-11-17 16.01.08 (2).jpg
    2017-11-17 16.01.08 (2).jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 84
Do góry