reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja akurat tak nie mam, pare razy mnie zemdlilo i kilka razy metal w ustach czulam a tak to jest ok. Jedynie mega senna jestem i nic poza tym.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Ale ci zazdroszcze, ale z tego co kojarze z Twoich poprzednich wpisow masz juz dziecko slyszalam ze w pierwszej ciazy jest najgorzej?? U ciebie tez tak bylo??
Mam nadzieje ze przyzwuyczaje sie do tych mdlosci.... Bo jak narazie to wiekszosc czasu z lozka nie wychodze
 
reklama
W piereszej ciąży nie wiedzialam co to mdlosci ani rzyganko ani nawet senna nie bylam. Teraz troche inaczej poki co by bym.najchetniej spala bez przerwy a przecież tak się nie da.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
W piereszej ciąży nie wiedzialam co to mdlosci ani rzyganko ani nawet senna nie bylam. Teraz troche inaczej poki co by bym.najchetniej spala bez przerwy a przecież tak się nie da.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Nom doskonale cie rozumiem powiem szczerze ze tęsknię za sprzataniem robieniem czegokolwiek ale niestety mdlosci mi nie pozwalaja. Trudno trzeba to przezyc ☺
 
Ehh dziewczyny te mdlosci mnie wykoncza. Tyle co otworze rano oczy sa i znikaja jak zasypiam w nocy... Mdli mbie na wszystkie zapachy lacznie z moim cialem, a lodowka smierdzi jak wysypisko smieci... Do tego bol glowy ehhh chchialabym sie cieszyc z ciazy ale to zle samopoczucie mi to uniemozliwia. Mam nadzieje ze to minie i bede mogla sie wreszcie cieszyc.
Dziewczyny powiedzcie czy wy tez tak macie??
Doskonale wiem co przeżywasz w 1 ciąży mdłości i wymioty miałam od 5-15 tygodnia a jak sie skończyły to czułam sie jak nowo narodzona☺ Modliłam sie żeby wkońcu sie to skończyło.Mnie też męczyły bóle głowy i byłam strasznie senna.Zawsze zazdrościłam tym,które mówiły,że nie miały żadnych objawów w pierwszym trymestrze,bo ja przeżywałam horror oby teraz było lepiej
 
Doskonale wiem co przeżywasz w 1 ciąży mdłości i wymioty miałam od 5-15 tygodnia a jak sie skończyły to czułam sie jak nowo narodzona☺ Modliłam sie żeby wkońcu sie to skończyło.Mnie też męczyły bóle głowy i byłam strasznie senna.Zawsze zazdrościłam tym,które mówiły,że nie miały żadnych objawów w pierwszym trymestrze,bo ja przeżywałam horror oby teraz było lepiej
Jejuu jak milo, ze znalazlam kogos kto mial podobnie. Myslalam, ze jestem wybrykiem natury, moje wszystkie kolezanki w prawdzie mialy mdlosci, ale nie caly dzien tylko czasami.mam wrazenie ze z każdym dniem sie to pogarsza, jeszczce wczoraj moglam uzyc do kapieli zelu pod prysznic dzisiaj juz nie, tylko woda. Doslownie kazdy zapach jest koszmarny. Czekam na dzien w ktorym obudze sie rano i nie bedzie mdlosci
 
A ja się skusilam na krotki szybki numerek....mam nadziej ze ciąży to nie zaszkodzilo....taaa a mialam czekac z tym do wizyty u gina czy wg niej moge sie seksić bez problemu.zla na siebie jestem.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry