reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje 2018

Margana

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2010
Postów
27 660
Dziewczyny pozwolilam sobie zalozyc osobny watek wakacyjny. Bo bardzo intetesuje mnie ta sprawa. Czy planujecie w tym roku jakies wakacje z maluszkami?
My zrezygnowalismy w tym roku z wyjazdu, bo mysle, ze jak urodze w polowie lipca(o ile sie uda w twrminie) to w sierpniu bedzie jeszcze za wczesnie na wyjadzy. W koncu polog bedzie trwal do konca sierpnia.
Tylko szkoda mi corki. M chcial sam z nia pojechac gdzies nie daleko na kilka dni, ale ona "woli zostac w domy i zajmiwac sie mna i dzidziusiem"[emoji3]
Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie w tym temacie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bym jechała na Twoim miejscu - może nie gdzieś daleko, ale w Polsce cała masa fajnych miejsc też jest, a jednak wakacje to wakacje :) Ja co prawda rodzę na przełomie maja i czerwca, ale we wrześniu wybieramy się na 2 tygodnie do Chorwacji - jak co roku :)
 
Ja pewnie pojade sama do tesciow i szwagra juz we wrzesniu. Albo i pojade z mezem i zostane dluzej... Hmm... nie wiem. U nich jest cieplo do polowy listopada, wiec fajnie by bylo. Plus tam mi sie bedzie latwiej zajmowac dzieckiem, duuuzo pomocy ;) No i 20 min do plazy!
 
A ja bym bardzo chciała gdzieś wyjechać :) (gdzieś dalej, niż działka choć też jest fajnie, nawet na tydzień) wakacje moje dzieci będą miały jedno rok drugie trzy lata, ale niestety mój mąż chce odpocząć :) mówi, że z dziećmi się nie da ;). W tym roku znowu działka ;), ale pomoc dziadków bezcenna :-D.
 
A myśmy zdecydowali z moim , że też w tym roku odpuszczamy na początku lipca będę rodzic to nasze pierwsze dzieciątko więc będzie czad i mega przeżycie zanim ogarniemy się z wszystkim i nie w głowie mi wakacje do tego niewiadomo jak ja będę czuć się po porodzie ,jakim dzieckiem będzie też nasz Synus no i myślę , że taka rewolucja ze zmianami miejsc dla takiej Kruszynki to też przeżycie(może się mylę nie wiem). Może wybierzemy się do Holandii nad morze na 1 dzień mamy 200 km także blisko ale to może dopiero we wrześniu a w grudniu planujemy podróż do Polski (1200)km ale też jeszcze będziemy myśleć nad ta opcja :)
 
A myśmy zdecydowali z moim , że też w tym roku odpuszczamy na początku lipca będę rodzic to nasze pierwsze dzieciątko więc będzie czad i mega przeżycie zanim ogarniemy się z wszystkim i nie w głowie mi wakacje do tego niewiadomo jak ja będę czuć się po porodzie ,jakim dzieckiem będzie też nasz Synus no i myślę , że taka rewolucja ze zmianami miejsc dla takiej Kruszynki to też przeżycie(może się mylę nie wiem). Może wybierzemy się do Holandii nad morze na 1 dzień mamy 200 km także blisko ale to może dopiero we wrześniu a w grudniu planujemy podróż do Polski (1200)km ale też jeszcze będziemy myśleć nad ta opcja :)
No wlasnie tez tak mysle, ze po pietwsze dla dziecka to juz duzy szok samo przyjscie na swiat i zaraz takue wyjazdy. Do tego nie wiadomo na kiedy uda sie umowic na szczepienia. Po drugie nie wiadomo jak ja bede dochodzic do siebie po porodzie, a po pierwszym bylo kiepsko.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
No wlasnie tez tak mysle, ze po pietwsze dla dziecka to juz duzy szok samo przyjscie na swiat i zaraz takue wyjazdy. Do tego nie wiadomo na kiedy uda sie umowic na szczepienia. Po drugie nie wiadomo jak ja bede dochodzic do siebie po porodzie, a po pierwszym bylo kiepsko.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


No właśnie mam takie samo zdanie tu jakieś kontrole , szczypionki itd będzie rewolucja na maxa już się nie mogę doczekać kiedy nasz synuś będzie w domku i będzie po wszystkim :) byle do lipca szybko czas mijal:)
 
reklama
No właśnie mam takie samo zdanie tu jakieś kontrole , szczypionki itd będzie rewolucja na maxa już się nie mogę doczekać kiedy nasz synuś będzie w domku i będzie po wszystkim :) byle do lipca szybko czas mijal:)

Oj szybko zleci :) ja dwójkę urodziłam w lipcu 2015 i 2017 i nie wiem kiedy ten czas minął :). Jeśli masz ciążę bez problemów to ciesz się nią jak najdlużej :).
 
Do góry