reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacje 2018

Margana

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny pozwolilam sobie zalozyc osobny watek wakacyjny. Bo bardzo intetesuje mnie ta sprawa. Czy planujecie w tym roku jakies wakacje z maluszkami?
My zrezygnowalismy w tym roku z wyjazdu, bo mysle, ze jak urodze w polowie lipca(o ile sie uda w twrminie) to w sierpniu bedzie jeszcze za wczesnie na wyjadzy. W koncu polog bedzie trwal do konca sierpnia.
Tylko szkoda mi corki. M chcial sam z nia pojechac gdzies nie daleko na kilka dni, ale ona "woli zostac w domy i zajmiwac sie mna i dzidziusiem"
Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie w tym temacie.

Aniołek[*]8.08.2017

Ostatnia edycja:
reklama

DareToBe

Rozwiązania
1
Ja bym jechała na Twoim miejscu - może nie gdzieś daleko, ale w Polsce cała masa fajnych miejsc też jest, a jednak wakacje to wakacje :) Ja co prawda rodzę na przełomie maja i czerwca, ale we wrześniu wybieramy się na 2 tygodnie do Chorwacji - jak co roku :)

KaroLinda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja pewnie pojade sama do tesciow i szwagra juz we wrzesniu. Albo i pojade z mezem i zostane dluzej... Hmm... nie wiem. U nich jest cieplo do polowy listopada, wiec fajnie by bylo. Plus tam mi sie bedzie latwiej zajmowac dzieckiem, duuuzo pomocy ;) No i 20 min do plazy!

Margana

Rozwiązania
0
No u mnie właśnie wrzesień odpada, bo córka zaczyna szkołę :-/

Annna30

Rozwiązania
2
A ja bym bardzo chciała gdzieś wyjechać :) (gdzieś dalej, niż działka choć też jest fajnie, nawet na tydzień) wakacje moje dzieci będą miały jedno rok drugie trzy lata, ale niestety mój mąż chce odpocząć :) mówi, że z dziećmi się nie da ;). W tym roku znowu działka ;), ale pomoc dziadków bezcenna :-D.

Onaszczesliwa2018

Rozwiązania
1
A myśmy zdecydowali z moim , że też w tym roku odpuszczamy na początku lipca będę rodzic to nasze pierwsze dzieciątko więc będzie czad i mega przeżycie zanim ogarniemy się z wszystkim i nie w głowie mi wakacje do tego niewiadomo jak ja będę czuć się po porodzie ,jakim dzieckiem będzie też nasz Synus no i myślę , że taka rewolucja ze zmianami miejsc dla takiej Kruszynki to też przeżycie(może się mylę nie wiem). Może wybierzemy się do Holandii nad morze na 1 dzień mamy 200 km także blisko ale to może dopiero we wrześniu a w grudniu planujemy podróż do Polski (1200)km ale też jeszcze będziemy myśleć nad ta opcja :)

Margana

Rozwiązania
0
A myśmy zdecydowali z moim , że też w tym roku odpuszczamy na początku lipca będę rodzic to nasze pierwsze dzieciątko więc będzie czad i mega przeżycie zanim ogarniemy się z wszystkim i nie w głowie mi wakacje do tego niewiadomo jak ja będę czuć się po porodzie ,jakim dzieckiem będzie też nasz Synus no i myślę , że taka rewolucja ze zmianami miejsc dla takiej Kruszynki to też przeżycie(może się mylę nie wiem). Może wybierzemy się do Holandii nad morze na 1 dzień mamy 200 km także blisko ale to może dopiero we wrześniu a w grudniu planujemy podróż do Polski (1200)km ale też jeszcze będziemy myśleć nad ta opcja :)
No wlasnie tez tak mysle, ze po pietwsze dla dziecka to juz duzy szok samo przyjscie na swiat i zaraz takue wyjazdy. Do tego nie wiadomo na kiedy uda sie umowic na szczepienia. Po drugie nie wiadomo jak ja bede dochodzic do siebie po porodzie, a po pierwszym bylo kiepsko.

Aniołek[*]8.08.2017

ookatkaoo1993

Rozwiązania
0
My odpuszczamy w tym
roku. Chcemy skończyć remont mieszkania i pojedzie z dziećmi w przyszłym. Ale teście chyba zabiorą dzieci na Mazury na parę dni

Onaszczesliwa2018

Rozwiązania
1
No wlasnie tez tak mysle, ze po pietwsze dla dziecka to juz duzy szok samo przyjscie na swiat i zaraz takue wyjazdy. Do tego nie wiadomo na kiedy uda sie umowic na szczepienia. Po drugie nie wiadomo jak ja bede dochodzic do siebie po porodzie, a po pierwszym bylo kiepsko.

Aniołek[*]8.08.2017

No właśnie mam takie samo zdanie tu jakieś kontrole , szczypionki itd będzie rewolucja na maxa już się nie mogę doczekać kiedy nasz synuś będzie w domku i będzie po wszystkim :) byle do lipca szybko czas mijal:)

reklama

Annna30

Rozwiązania
2
No właśnie mam takie samo zdanie tu jakieś kontrole , szczypionki itd będzie rewolucja na maxa już się nie mogę doczekać kiedy nasz synuś będzie w domku i będzie po wszystkim :) byle do lipca szybko czas mijal:)
Oj szybko zleci :) ja dwójkę urodziłam w lipcu 2015 i 2017 i nie wiem kiedy ten czas minął :). Jeśli masz ciążę bez problemów to ciesz się nią jak najdlużej :).

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
xoxxox25 Rozwód, nowa rodzina Potrzebuję porady 9
Elamama Wakacje z dwulatkiem Roczniaki i dwulatki 1
Tangerieme Wakacje z brzuszkiem Potrzebuję porady 2
Psiara1996 Wakacje w ciąży Potrzebuję porady 7
N Wakacje opieka ojca z synem Porady prawnika 4
A pierwsze samodzielne wakacje córki Mamy nastolatków 12
W Wakacje we wrześniu z uczniem SP Potrzebuję porady 13
I Podróżowanie w ciąży i z małymi dziećmi Potrzebuję porady 17
Ciao96 Wakacje bez tłumów turystów Potrzebuję porady 3
Kawoszka81 Wakacyjne mamy 2017 Przyszłe mamy 5448
pahero Wakacje bez tłumów turystów Potrzebuję porady 14
mama w Barcelonie Wolny czas Potrzebuję porady 6
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
aga6 wakacje nad jeziorem Mamy wędrowniczki 7
A wakacje bez dzieci - co myślicie Potrzebuję porady 32
AkademiaMadrychSówek Katowice - wakacje w mieście dla przedszkolaków Przedszkolaki 1
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Bydgoszczy Bydgoszcz 0
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Lublinie Lublin 0
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Gdańsku Trójmiasto 0
malygeniusz Wakacje Małego Geniusza 2016 - półkolonie z najbogatszym programem w Szczecinie Szczecin 0
P Wakacje nad morzemz niemowlakiem Potrzebuję porady 5
Z Wakacje Potrzebuję porady 8
W Wakacje na spokojnej, nierozdeptanej Warmii Mamy wędrowniczki 1
jusia83 Nasze "ciążowe" wakacje Dzieci urodzone w styczniu 2015 132
Jadran Wakacje w domu z dzieckiem Wychowanie 3
I Jak zorganizować czas dziecku spędzającemu wakacje w mieście? Mamy pracujące 0
A Jakie plany na wakacje? Roczniaki i dwulatki 1
E wakacje blisko Łodzi- gdzie? Łódź 2
annte Wakacje z Majówiątkami! Dzieci urodzone w maju 2012 12
F Gdzie najlepiej na wakacje z 4 latkiem? Przedszkolaki 12
Framama wakacje 2013 Dzieci urodzone w maju 2013 15
mama mikolaja Gdzie na wakacje z dziećmi ?? Mamy z Holandii 18
A Eko wakacje, sklepy, restauracje Eko - rodzina 10
PacyŚka Wakacje na campingu Forum pediatryczne 3
konwalianka Wakacje z dzieckiem Dzieci urodzone w lipcu 2011 30
K Wyjazd na wakacje - apteczka Zdrowie 7
agatah82 Gdzie z dzidzusiem na wakacje? Niemowlaki 9
cinamon Wakacje z dzieckiem :) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 177
jola.24 WAKACJE!!!!! Gdzie, co i za ile? Dzieci urodzone w kwietniu 2011 6
anecznik Wakacje z naszymi maluchami Dzieci urodzone w czerwcu 2010 49
ewusia34 WAKACJE:)))))) Gdzie na wakacje z dziećmi??? Dzieci urodzone w lutym 2011 30
H gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi Łódź 21
nata001 Egzotyczne wakacje Dzieci urodzone w kwietniu 2010 52
wronka Wakacje nad morzem z dziecmi:-) Dzieci urodzone w kwietniu 2010 64
malinaa Marcjańskie wakacje ;) Archiwum mam marcowych'11 34
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
S Wakacje!:D Mamy z Irlandii 240
Kamuzo Wakacje nad morzem z małymi dziećmi - gdzie ?? Szczecin 18
Y Wakacje z bliźniętami Mamusie bliźniat, trojaczków i... 113
kinga.zwierzchowska Wakacje dla dziecka - fajne, bezpieczne i coś wnoszące... Przedszkolaki 12