reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny a ile jest badań prenatalnych? Bo dowiedziałam się, że ten mój lekarz wysyła na badania prenatalne, na skierowaniu pisze, że jest jakieś zagrożenie i wtedy dwa pierwsze są bezpłatne.
 
reklama
Dziewczyny a ile jest badań prenatalnych? Bo dowiedziałam się, że ten mój lekarz wysyła na badania prenatalne, na skierowaniu pisze, że jest jakieś zagrożenie i wtedy dwa pierwsze są bezpłatne.

Dwa w 11 tyg i połówkowe w 20 tyg
Moj tez mi wypisał specjalnie ze jest zagrożenie i nie musiałam płacić za nie a koszt jednego Ok 400zl 8 lat temu usg 4 d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo, masz bajgla, ja też, sztuk 2 :)
1510922372-afe446685b09feb0-aaaaaa.jpeg
Ale mój niestety w moim domu rodzinnym... Tu w mieszaniu nie mogę go mieć ale rodzice i siostra świetnie się nim zajmują :) wariaty z tej rasy [emoji14]

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dwa w 11 tyg i połówkowe w 20 tyg
Moj tez mi wypisał specjalnie ze jest zagrożenie i nie musiałam płacić za nie a koszt jednego Ok 400zl 8 lat temu usg 4 d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie dziewczyna, która była pacjentką mojego lekarza napisała, że są 3, z tego to trzecie jest płatne. No zobaczymy w swoim czasie jak to będzie :)
 
Tak sobie podczytalam listopadowe mamusie i fajnie to wyglada, jak kazda co urodzi ze szpitala jeszcze melduje że dzidzia sie urodzila :-) ja to widzac po terminach porodów będę jedną z ostatnich lipcówek no chyba że ktoś z pozniejszym terminem jeszcze dołączy :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
To na kiedy masz bo z moich wyliczeń ja mam na 22 lipca
 
Kurczę ja muszę czekać az do następnej wizyty czyli do 7 grudnia żeby zobaczyć co usg pokarze .do tego czasu polegam na swoich wyliczeniach
 
reklama
Do góry