reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

My z dwójką mieliśmy peugeota 406, też duże auto. Ale jak po trzecim porodzie raz przejechałam się na tylnej kanapie między dwoma fotelikami, to powiedziałam: dość. I jeszcze w tym samym tygodniu kupiliśmy espace'a. On ma trzy osobne fotele w drugim rzędzie i to jest niesamowity komfort.

Mamy też małe auto, ale nim Mąż jeździ do pracy. Ja najczęściej wielkim, bo z dzieciakami. I jak się mam przesiąść do małego, to się czuję, jakbym jechała tyłkiem po asfalcie :p
 
reklama
My zmienilismy niedawno na 7 osobowe Opel Zafira B. Super sprawa. Maz jak kupowal, to sie smial, ze juz sie nie bedziemy cisnac, jak kolejny czlonek rodziny by doszedl. I tu niespodzianka, bo jakis miesiac po kupnie okazalo sie ze w ciazy jestem. Takze teraz juz napewno sie wieksze bardziej przyda.

xrotgov3q3o4y33i.png
I jak tam Twój brzuch? Nie boli już? :)
 
A mi ta szmatka akurat pasuje, bo sie fajnie chowa. Ale my uzywalismy fotelika tylko w samochodzie, wiec ta budka bardzo potrzebna nie byla. Glownie w aucie zeby oslonic od slonca, to szmatka byla akurat [emoji6] A przez to lzejszy. Kazdemu co innego akurat odpowiada[emoji5] Teraz chyba tez taki wybierzemy.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
My teraz też wybieramy teraz fotelik ze „szmatką” ;-) U nas poprzednio się sprawdził, bo używaliśmy go tylko do samochodu więc budka nie była potrzebna i jak był deszcz to ta szmatka na te 2 min. wypakowywania fotelika i doniesienia do drzwi była wystarczająca. Mój mąż myśli też nad fotelikiem Cybex CLOUD Q rozkładanym na płasko, ale ja nie widzę takiej potrzeby, bo na spacery będziemy jeżdzić w gondoli a zakupy z maluchem będę robić tylko w okolicy domu (bez dojazdów samochodem) Do marketów będzie jeździł tata ze starszym synem ;-)
 
Hejka, tema wózków mnie już nie dotyczy mam po synku i jak coś to dopiero na wiosnę kupię sobie nową wypasiona spacerówke, u mnie dzisiaj dzień porządków, lubię tą dziewczynę co przychodzi sprząta wszystko za koleją normalnie nic nie pominie :) auta mamy spore razem z mężem także drugie się zmieści bezproblemu:) a nawet trójka dzieciaczkow by weszla :)
 
Dziewczyny i jak tam Wasze infekcje dowiedzialyscie się co mozna brać, któraś pisała o tamtum Rosa, czy można stosować w ciąży? I czy pomaga
 
Dziewczyny i jak tam Wasze infekcje dowiedzialyscie się co mozna brać, któraś pisała o tamtum Rosa, czy można stosować w ciąży? I czy pomaga
Moja siostra stosowała w ciąży, ale dopiero od II trymestru lekarz jej pozwolił i bardzo sporadycznie (jako dodatek raz na kilka dni. Dawał jej natychmiostową ulgę) Sam przy infekcji jest za słaby i raczej nie polecany w ciąży.
 
Dziewczyny i jak tam Wasze infekcje dowiedzialyscie się co mozna brać, któraś pisała o tamtum Rosa, czy można stosować w ciąży? I czy pomaga
Kupiłam ten specjalistyczny płyn dla kobiet w ciąży i w połogu i po umyciu jest ulga, lekarz ma wyłączony telefon pewnie jakiś zabieg robi ;) kurcze to Tantum Rose fajna sprawa, ale właśnie jedyni mówią, że można drudzy, że nie i sama nie wiem

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
My teraz też wybieramy teraz fotelik ze „szmatką” ;-) U nas poprzednio się sprawdził, bo używaliśmy go tylko do samochodu więc budka nie była potrzebna i jak był deszcz to ta szmatka na te 2 min. wypakowywania fotelika i doniesienia do drzwi była wystarczająca. Mój mąż myśli też nad fotelikiem Cybex CLOUD Q rozkładanym na płasko, ale ja nie widzę takiej potrzeby, bo na spacery będziemy jeżdzić w gondoli a zakupy z maluchem będę robić tylko w okolicy domu (bez dojazdów samochodem) Do marketów będzie jeździł tata ze starszym synem ;-)
No wlasnie. Przy wyborze tez trzeba myslec o tym jak sie bedzie urzytkowac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
My zmienilismy niedawno na 7 osobowe Opel Zafira B. Super sprawa. Maz jak kupowal, to sie smial, ze juz sie nie bedziemy cisnac, jak kolejny czlonek rodziny by doszedl. I tu niespodzianka, bo jakis miesiac po kupnie okazalo sie ze w ciazy jestem. Takze teraz juz napewno sie wieksze bardziej przyda.

xrotgov3q3o4y33i.png
Nam się też podoba ta Zafira i właśnie o takim myślimy :) Teraz mamy freelandera i jest to skarbonka bez dna niestety.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Do góry