reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Moja produktywnosc jest zdecydowanie ujemna. Musze poprawiac wszystko, co robie.. juz mi sie marzy II trymestr. Zdecydowanie najpiej w nim operuje... Pomijajac typowy ciazowy kalafior zamiast mozgu[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hej, zaczelam plamic krwia.... mam wizyte za godzine u poloznej. Moze wysle mi na usg a moze kaze czekac. Jestem dziwnie spokojna, ale tez nie czuje sie w ciazy.
 
reklama
Hej, zaczelam plamic krwia.... mam wizyte za godzine u poloznej. Moze wysle mi na usg a moze kaze czekac. Jestem dziwnie spokojna, ale tez nie czuje sie w ciazy.
Trzymaj kciuki. Moja mnie wysłała na usg tego samego dnia jak jej powiedziałam że mnie brzuch boli. Mam nadzieję że Cię wysle i wszystko będzie ok
 
Do góry