reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Oo to może polecisz mi co tam jeszcze warto zobaczyć/zwiedzić w okolicy? My pierwszy raz jedziemy w ten region Polski. Mamy 300 km i prawie 4 godziny jazdy ale słyszałam że warto :) Powodzenia u dentysty! Ja od grudnia średnio dwa razy w miesiącu jestem.
A Ty masz juz jakies dzieciatka ☺ czy tylko to w brzuszku?. Ja chodze co dwa tygodnie mam 8 do wyrwania ale chyba przetrzymam ja do konca ciazy i wyrwe dopiero jak urodze.
 
reklama
No powiem Ci, że te tłuste to pół biedy ale z turecką możesz mieć problem. No ale nie taki diabeł straszny. Dostaniesz glukometr i musisz testować. Niektóre z dziewczyn mają problem tylko z cukrem na czczo. Każdy organizm reaguje inaczej, może się okazać, że będziesz mogła sobie pozwolić na to i owo :)
Mi tylko na czczo cukier przekroczył o 0,3... :( Tak mam w normie. Lekarz, aż się zaśmiał że tak niewiele, ale musi mnie wysłać do diabetologa bo wg. norm to już cukrzyca.
 
Mi tylko na czczo cukier przekroczył o 0,3... :( Tak mam w normie. Lekarz, aż się zaśmiał że tak niewiele, ale musi mnie wysłać do diabetologa bo wg. norm to już cukrzyca.
Po posiłkach może wyjść inaczej :) u mnie na czczo bylo ok za to po 2h mialam 171. A teraz jestem na insulinie bo na czczo juz bylo zle
 
To moze magiczne ogrody? Bylam i polecam dla dzieci duza frajda[emoji5] albo farma iluzji
Właśnie już mi kilka Dziewczyn polecało te ogrody i raczej się wybierzemy. Podobno otwarcie w sobotę więc się zalapiemy przed samym wyjazdem. Tylko zastanawiam się czy córka jeszcze nie jest za mała na większość atrakcji czy spokojnie się tam odnajdzie? A do Nałęczowa warto jechać?
 
Właśnie już mi kilka Dziewczyn polecało te ogrody i raczej się wybierzemy. Podobno otwarcie w sobotę więc się zalapiemy przed samym wyjazdem. Tylko zastanawiam się czy córka jeszcze nie jest za mała na większość atrakcji czy spokojnie się tam odnajdzie? A do Nałęczowa warto jechać?
Mi sie wydaje ze sie odnajdzie corcia wejdzie za darmo wiec niema nic do stracenia☺. Hmm dla mnie Naleczow to nic ciekawego pelno wszędzie kuracjuszy a i zwiedzac raczej niema co☺ fajne jest mini zoo w Wojciechowie ja tam dosyc czesto jezdze z moim 15 miesiecznym maluchem za kazdym razem ma taka sama radosc moze dla mnie te miejscowosci nie sa czyms szczegolnym bo mieszkam w ich poblizu☺ ale zwiedzajacych jesy sporo przewaznie w Kazimierzu.
 
Mi sie wydaje ze sie odnajdzie corcia wejdzie za darmo wiec niema nic do stracenia[emoji5]. Hmm dla mnie Naleczow to nic ciekawego pelno wszędzie kuracjuszy a i zwiedzac raczej niema co[emoji5] fajne jest mini zoo w Wojciechowie ja tam dosyc czesto jezdze z moim 15 miesiecznym maluchem za kazdym razem ma taka sama radosc moze dla mnie te miejscowosci nie sa czyms szczegolnym bo mieszkam w ich poblizu[emoji5] ale zwiedzajacych jesy sporo przewaznie w Kazimierzu.
Dzięki za rady. Kazimierz na pewno zwiedzimy od deski do deski a resztę celów będziemy na bieżąco wymyślać i realizować. Na dużo też nam czasu nie starczy bo będziemy tam raptem trzy dni. Oby pogoda dopisała.
 
reklama
Do góry