reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Witam kolezanki. Pragne przylaczyc sie do Waszego grona bowiem oczekuje na maluszka. Od 3 dni robilam testy, dzisiejszy wyszedl nastepujaco. Pobieglam nastepnie zrobic bete i htc. Wyniki przedstawiam ponizej. Wiec po cichu cieszymy sie z mezem z naszej "kropki" :)Zobacz załącznik 1043045Zobacz załącznik 1043046

Hej;)) u nas tak ale hcg nie robilam cxekam na Usg 19/11
IMG_3420.JPG
 
reklama
Hej Dziewczyny to i ja oficjalnie się przywitam.


Mama dwóch dziewczynek w 3 ciąży.
Troszkę stresuje się ta nowa sytuacja. Dzisiaj zrobiony test. Czekam najął najszybsza wizytę u lekarza bo w domu mamy jeden chodzący wirus ospy.
Zaczęłam się trochę martwić o fasole , ze coś się może stać

To Moja rowniez trzecia ciaza ,2.5 corka 16 mscy syn
 
Gratulacje i witam wszystkie nowe mamy :) w koncu moze zrobi sie troszke wiekszy ruch do rozmow [emoji846][emoji846]

Ja mieszkam w UK. Prywatnie na wizytye bede chciala isc w pierwszym tygodniu grudnia, jesli dotrzymam. Ogolnie mam 7 poronien za soba wiec wiecie... u mnie nastawienie jest takie z dystansem. Zobaczymy czy cokolwiek sie rozwinie do tego 7 skonczonego tygodnia.

A robilas jakies badania dLa cxego te poronienia[emoji25][emoji25]?
 
Oj przykro mi ale nie mam pojecia jak wyglada ta procedura w Polsce bo ja mieszkam w Anglii :( u mnie to wszystko zleca ginekolog prowadzacy bo choc ogolnie tutaj ciaz nie prowadza ginekolodzy to mnie w razie co bedzie z racji poronien i posiadania juz chorego dziecka. I tutaj oni to maja wszystko w systemie w komputerach, wszystkie informacje o historii medycznej.

A jesli moge zapytac dlaczegi chore?

Nifty nie refunduje nhs
 
No to coś o mnie :) Mam na imię Karolina, lat 31. To moja czwarta ciąża. Pierwszą straciłam w październiku 2015. Po zabiegu od razu zaszłam w ciążę z córką - ciąża zagrożona ze względu na wcześniejsze poronienie i krwiaki. Gdy Mała miała 5 miesięcy to postanowiliśmy postarać się o kolejne Maleństwo. Udało się od razu więc mam dwójeczkę z 15-miesięczną różnicą. No a że batdzo chcemy mieć trójeczkę to zdecydowaliśmy się na starania - udało się już w drugim cyklu. Dodam że w pierwszą ciążę nie mogłam zajść przez około rok. Bardzo zależy nam na małej różnicy wieku stąd tak szybkie starania. Wszystkim Mamusiom życzę spokojnej ciąży :)

Miedzy mpimi rowniez 15 mscy roznicy ale trzecie ur jak syn bedzue mial 25 mscy[emoji847]
 
reklama
Do góry