reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie nie w aktualnym temacie 😀 jakie wybralyscie płyny i balsamy do pielęgnacji ? Ja kupiłam z emolium zanim dowiedziałam się ze lepiej nie używać go od pierwszych chwil tylko dopiero w razie problemów ze skóra. I teraz nie wiem na co się zdecydować tyle tego jest ze nie chce wybrać zle
A dlaczego jeśli można wiedzieć ?
Ja używałam Emolium właśnie przy pierwszym i drugim dziecku ( położna poleciła mi te produkty) używałam od pierwszych dni ...teraz tez je zakupiłam bo byłam mega zadowolona ...moje dzieci nie miały atopowej skory ale dopiero po 6 miesiącu kupowałam inne produkty do pielęgnacji
 
A dlaczego jeśli można wiedzieć ?
Ja używałam Emolium właśnie przy pierwszym i drugim dziecku ( położna poleciła mi te produkty) używałam od pierwszych dni ...teraz tez je zakupiłam bo byłam mega zadowolona ...moje dzieci nie miały atopowej skory ale dopiero po 6 miesiącu kupowałam inne produkty do pielęgnacji
ogólnie to chyba się po prostu standardy zmieniły, innych przyczyn nie znam :) za rok każą jeszcze czegoś innego używać, teraz akurat jest moda na mycie dzieci samą wodą :)
 
A dlaczego jeśli można wiedzieć ?
Ja używałam Emolium właśnie przy pierwszym i drugim dziecku ( położna poleciła mi te produkty) używałam od pierwszych dni ...teraz tez je zakupiłam bo byłam mega zadowolona ...moje dzieci nie miały atopowej skory ale dopiero po 6 miesiącu kupowałam inne produkty do pielęgnacji

chyba chodzi o to ze to emilienty czyli bardziej lecznicze dlatego powinno się używać kiedy coś się dzieje ze skóra
 
chyba chodzi o to ze to emilienty czyli bardziej lecznicze dlatego powinno się używać kiedy coś się dzieje ze skóra
Mi położna doradziła te ...wcześniej kupiłam serie z Nivea...to powiedziała ze spoko te się sprawdza jak dziecko będzie większe ...generalnie wszystkie kremy pod pieluszkę na odparzenia tez używa się profilaktycznie a nie jak dziecku odparzy się pupa..czy tez coś się zmieniło w tym temacie ?
Zreszta jak ktoś już wcześniej pisał co chwile jest moda na coś innego

A powiedzcie mi dziewczyny czy wy wszystkie macie zakupione laktator ? Czy będziecie kupować dopiero w razie potrzeby ( zatkane kanaliki ..zastój zapalenie etc) ?
 
reklama
Do góry