reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziewczyny a ja jak się zapytałam po której stronie jest kosmówka to dr spojrzała się na mnie jak na idiotkę i mówi że okala płód dookoła i nie ma strony [emoji85] ale powiedziałam jej o teorii i ona na to że pierwsze słyszy ale się zagłębi...[emoji16]

A poza tym to leże z bólem zęba, pojechałam na nocną pomoc okazuje się że boli mnie martwy ząb i należy go wyrwać a tu zdjęcia nie zrobi teraz to dostałam antybiotyk Augmentin... Na razie boje się go stosować, spróbuje znaleźć prywatnego lekarza bo jakoś temu nie chce wierzyć [emoji24] macie jakieś domowe sposoby na ból?
 
reklama
Witaj, ja nie mam metody na mdłości. Niestety. Coś tam próbowałam z jedzeniem migdałów, ale musiałbym je ciągle rzuć, bo u mnie mdłości rano, po południu i wieczorem 😆 2kg na wadze straciłam i były dni, że czułam się już jak wrak człowieka.


A u mnie cytrusy działają dobrze na trawienie. Jedne z nielicznych owoców, na które mam smak i po których nie wymiotuje.
Ale też bardzo uważam na to co jem. Nie mogę jeść m.in. większości produktów mlecznych (nawet bez laktozy), jabłek, winogron, smażonego mięsa... Lista z każdym dniem się wydłuża, ale mam nadzieję, że do świąt mi przejdzie 🤔🙃
Hej tez mam właśnie na szafce nocnej paluszki albo biszkopty, coś pod ręka zawsze muszę mieć bo z głodu boli najbardziej. Przed ciąża z żołądkiem problemy miałam tylko w sytuacjach stresowych
Ja cierpię na refluks, myślałam że to może dlatego. Ale jak złapie taki głodek to szkoda gadać. Mnie te bóle dopadaja nagle. Co gorsze ze względu na mdłości nie bardzo mogę zjeść i często jem na siłę
 
Oj, no to witaj w klubie. Jak na początku ciąży piłam po 3-4 litry wody to teraz masakra... Piję małymi łykami cały dzień więc uzbiera się może z 1,5 litra (?) . Jakbym wypiła dużą porcję to niestety wymiotuję. Chyba ściany żołądka są już za bardzo podrażnione i stąd taka reakcja. 🤷‍♀️
Ja to chyba nawet litra nie uzbieram :(
 
Dziewczyny a ja jak się zapytałam po której stronie jest kosmówka to dr spojrzała się na mnie jak na idiotkę i mówi że okala płód dookoła i nie ma strony
emoji85.png
ale powiedziałam jej o teorii i ona na to że pierwsze słyszy ale się zagłębi...
emoji16.png


A poza tym to leże z bólem zęba, pojechałam na nocną pomoc okazuje się że boli mnie martwy ząb i należy go wyrwać a tu zdjęcia nie zrobi teraz to dostałam antybiotyk Augmentin... Na razie boje się go stosować, spróbuje znaleźć prywatnego lekarza bo jakoś temu nie chce wierzyć
emoji24.png
macie jakieś domowe sposoby na ból?
Słuchaj próbowałaś wyplukac szałwia? Odkazi. Spróbuj też wody z solą, jeśli zrobił się ropień to wyciągnie
 
Ja cierpię na refluks, myślałam że to może dlatego. Ale jak złapie taki głodek to szkoda gadać. Mnie te bóle dopadaja nagle. Co gorsze ze względu na mdłości nie bardzo mogę zjeść i często jem na siłę
Tez jem na sile :( na sama mysl o jedzeniu robi mi się niedobrze, raz nie mogłam dziecka nakarmić widok zapach nie wiem poleciałam do łazienki ehh okrutne uczucie
 
Dziewczyny a ja jak się zapytałam po której stronie jest kosmówka to dr spojrzała się na mnie jak na idiotkę i mówi że okala płód dookoła i nie ma strony [emoji85] ale powiedziałam jej o teorii i ona na to że pierwsze słyszy ale się zagłębi...[emoji16]

A poza tym to leże z bólem zęba, pojechałam na nocną pomoc okazuje się że boli mnie martwy ząb i należy go wyrwać a tu zdjęcia nie zrobi teraz to dostałam antybiotyk Augmentin... Na razie boje się go stosować, spróbuje znaleźć prywatnego lekarza bo jakoś temu nie chce wierzyć [emoji24] macie jakieś domowe sposoby na ból?
Ach... Bo może nie o kosmówkę chodzi tylko o łożysko? Kosmówka jest rzeczywiście dookoła 😆

Na ząb tylko przychodzi mi do głowy (jak już wcześniej pisano) płukanie szałwią. Ewentualnie paracetamol i wizyta u jakiegoś dobrego stomatologa.
 
reklama
Do góry