reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama

Dudelka

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
8 Maj 2020
Post贸w
16
Rozwi膮zania
0
Ja torb臋 spakowa艂am do szpitala miesi膮c temu ...w mi臋dzy czasie dorzuci艂am tylko kilka rzeczy.
Ubranka poprane i w komodzie ju偶 ...tez wola艂am mie膰 to z g艂owy ;)
M贸j w贸zek przyszed艂 ...za dwa dni gondola dotrze
Jestem ju偶 mega podekscytowana.
Teraz mam czas na spacery ..odpoczynek cho膰 dokucza mi bezsenno艣膰 w nocy ...
Z racji coraz wi臋kszego brzuszka z kanapy przesiad艂am si臋 na du偶a pi艂k臋 i zdecydowanie lepiej i wygodniej mi si臋 siedzi.
Dziewczyny kt贸re preferuj膮 chustowanie jakich firm macie chusty pochwalcie si臋 ...ja przy pierwszym dziecku u偶ywa艂am chusty hoppendiz...drugie dziecko nie zaprzyja藕ni艂o si臋 z chusta wiec ja sprzeda艂am a teraz si臋 zastanawiam nad kupnem

Za艂膮czniki

niunia2324

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
28 Stycze艅 2020
Post贸w
294
Rozwi膮zania
0
Ja torb臋 spakowa艂am do szpitala miesi膮c temu ...w mi臋dzy czasie dorzuci艂am tylko kilka rzeczy.
Ubranka poprane i w komodzie ju偶 ...tez wola艂am mie膰 to z g艂owy ;)
M贸j w贸zek przyszed艂 ...za dwa dni gondola dotrze
Jestem ju偶 mega podekscytowana.
Teraz mam czas na spacery ..odpoczynek cho膰 dokucza mi bezsenno艣膰 w nocy ...
Z racji coraz wi臋kszego brzuszka z kanapy przesiad艂am si臋 na du偶a pi艂k臋 i zdecydowanie lepiej i wygodniej mi si臋 siedzi.
Dziewczyny kt贸re preferuj膮 chustowanie jakich firm macie chusty pochwalcie si臋 ...ja przy pierwszym dziecku u偶ywa艂am chusty hoppendiz...drugie dziecko nie zaprzyja藕ni艂o si臋 z chusta wiec ja sprzeda艂am a teraz si臋 zastanawiam nad kupnem
Extra w贸z!
Ja kupi艂am u偶ywan膮 lenny lamb tkan膮, na olx jest tego mn贸stwo. 膰wiczy艂am wi膮zania na poduszce 馃槈 wydaje si臋 to nie by膰 trudne. Mam nadziej臋, 偶e Klusek polubi 馃槉

latte art

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
10 Wrzesie艅 2019
Post贸w
44
Rozwi膮zania
0
W艂a艣nie wczoraj uda艂o mi si臋 zakupi膰 w ko艅cu fotelik, a dok艂adnie wp艂aci膰 zaliczk臋 na avionaut pixel Ale ogl膮da艂am te偶 w贸zki i jestem jak narazie w rozterce mi臋dzy baby design husky a jedo koda. O ile o tej pierwszej firmie s艂ysza艂am to druga widzia艂am po raz pierwszy. Mia艂a kt贸ra z was mo偶e z ni膮 stycznosc? Chocia偶 w sklepie?

AsiaPelasia

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
14 Stycze艅 2020
Post贸w
108
Rozwi膮zania
0
My te偶 chcemy chustowa膰 i w艂a艣nie chcia艂am kupi膰 lenny lamb t膮 z serii moja pierwsza chusta ale w sumie to nie wiem, wol臋 chyba dop艂aci膰 i mie膰 ju偶 co艣, co b臋d臋 mog艂a u偶ywa膰 jak b膮bel troch臋 nabierze masy 馃槃 mieli艣my i艣膰 na kurs chustonoszenia bo mo偶na troch臋 b艂臋d贸w narobi膰 i zrobi膰 krzywd臋 dzidzi, jako艣 te spotkania online mnie nie przekonuj膮 szczerze, No ale zobaczymy jak to b臋dzie- dlatego na razie si臋 wstrzymuj臋 z kupnem chusty, chocia偶 kusi 馃槂

Natalia198777

Do艂膮czy艂(a)
21 Lipiec 2019
Post贸w
879
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny jak tam wasze brzuchy? U mnie koniec 35tc i mam wra偶enie, 偶e jaki艣 ma艂y :( przyty艂am ok 9kg i wszystko w brzuch wesz艂o no ale jako艣 tego nie widac

niunia2324

Do艂膮czy艂(a)
28 Stycze艅 2020
Post贸w
294
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny jak tam wasze brzuchy? U mnie koniec 35tc i mam wra偶enie, 偶e jaki艣 ma艂y :( przyty艂am ok 9kg i wszystko w brzuch wesz艂o no ale jako艣 tego nie widac
M贸j ogromny, ale ja mam prawie 30 kg na plusie 馃槰 , sko艅czy艂am w pt 35 tydz, dobrze ze u Ciebie niedu偶y przyrost, od razu wr贸cisz do formy 馃槉

reklama

niunia2324

Do艂膮czy艂(a)
28 Stycze艅 2020
Post贸w
294
Rozwi膮zania
0
My te偶 chcemy chustowa膰 i w艂a艣nie chcia艂am kupi膰 lenny lamb t膮 z serii moja pierwsza chusta ale w sumie to nie wiem, wol臋 chyba dop艂aci膰 i mie膰 ju偶 co艣, co b臋d臋 mog艂a u偶ywa膰 jak b膮bel troch臋 nabierze masy 馃槃 mieli艣my i艣膰 na kurs chustonoszenia bo mo偶na troch臋 b艂臋d贸w narobi膰 i zrobi膰 krzywd臋 dzidzi, jako艣 te spotkania online mnie nie przekonuj膮 szczerze, No ale zobaczymy jak to b臋dzie- dlatego na razie si臋 wstrzymuj臋 z kupnem chusty, chocia偶 kusi 馃槂
Tez mieli艣my miec taki kurs, w ramach szko艂y rodzenia, ale nie zd膮偶y艂 si臋 odby膰 przez koronera. Nie mniej jednak mamy kontakt do dziewczyny, kt贸ra to ogarnia. Na yt mo偶na znale藕膰 naprawd臋 dobrze zrobione kursy w tym zakresie, dlatego te偶 najpierw popatrzy艂am i pocwiczylam, a doszkole si臋 ju偶 po porodzie razem z Kluskiem 馃挋

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 艢l膮sk Lipcowe mamy 2020 42
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10
U Karmienie piersi膮 lipcowe mamy Lipcowe mamy 2019 117
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
JudytaJudith Lipcowe mamy 2019 Lipcowe mamy 2019 0
OnaZmijeczka Lipcowe mamy 2019 Lipcowe mamy 2019 17751
Domi11 A jak za艂o偶y膰 folder Lipcowe Mamy 2018 Przysz艂e mamy 3
Cinka Lipcowe mamy 2018 Lipcowe mamy 2018 82391
A Lipcowe mamy Krak贸w Dzieci urodzone w lipcu 2017 29
Kasiulka! Lipcowe mamy Warszawa Dzieci urodzone w lipcu 2017 536
K Lipcowe mamy 2017 Dzieci urodzone w lipcu 2017 33540
wichurka82 Lipcowe mamy 2015 Dzieci urodzone w lipcu 2015 15235
sasanka1 Lipcowe Mamy 2010 - doswiadczenia Dzieci urodzone w 2010 roku 4
PaulaC Lipcowe Mamy 2007 :)) dzieci urodzone w lipcu 2007 12978
kate332 lipcowe mamy'05 Dzieci urodzone w lipcu 2005 9
A lipcowe mamy z Wroc艂awia Dzieci urodzone w lipcu 2005 86
K Lipcowe mamy Dzieci urodzone w lipcu 2005 2
K lipcowe mamy Dzieci urodzone w lipcu 2005 0
A Lipcowe mamy Dzieci urodzone w lipcu 2005 88742
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6752
aniaslu Lipcowe mamusie 2020 (nieaktualny) Lipcowe mamusie 2020 48
Karolina2412 Lipcowe mamusie 2017 Przysz艂e mamy 4
fazerkamm Lipcowe brzuszki :) Dzieci urodzone w lipcu 2016 2048
ewelak Nasze lipcowe brzuszki :) (w膮tek bez komentarzy) Dzieci urodzone w lipcu 2015 137
Catsun Mamu艣ki lipcowe:) Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 5
ewusia34 Mamusie Lipcowe gotuj膮:) Dzieci urodzone w lipcu 2014 268
Py艣ka_:) Lipcowe Maluszki [BEZ KOMENTARZY] Dzieci urodzone w lipcu 2013 10
Anna25 Nasze rosn膮ce lipcowe brzuszki Archiwum Lipiec 2012 2171
Joaszka Lipcowe Mamusie 2010 Dzieci urodzone w lipcu 2010 644
Butterfly88 Lipcowe brzuszki:-) Dzieci urodzone w lipcu 2010 20
bo.da Nasze lipcowe brzuszki :) Archiwum mam lipcowych 42
oliviaa Tek艣ciarze, czyli Lipcowe Dzieciaczki nauczy艂y si臋 m贸wi膰:) Dzieci urodzone w lipcu 2005 27
OlaPio Lipcowe szkarby maj膮 ju偶 roczek!-呕YCZENIA!!! Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 191
OlaPio LIPCOWE DZIDZIUSIE - LISTA (Bez komentarzy!) Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 22
AgaR. KONTAKTY LIPCOWE:) Dzieci urodzone w lipcu 2005 47
mania suwaczki lipcowe :o) Dzieci urodzone w lipcu 2005 39
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 167
Dolvit Ksi膮偶ki "Mamy dla mamy" lub inne Mamu艣kowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuj臋 porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Powa偶na decyzja Grudniowe mamy 2020 16
Dmalw Mamy tu kadrow膮,kt贸ra zechce pom贸c? Potrzebuj臋 porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuj臋 porady 0
B MAMY Z 艁ODZI I OKOLIC Mamy z r贸偶nych miejscowo艣ci 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuj臋 porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 14431