reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Na szczęście wszystko ok😊 Mały waży 2134g czyli 2 normie 😊😊 Szyjka 3,6cm więc też dobrze. Jedynie źle ze Mały się nie przekręcił i nadal leży pośladkowo. Wizytę mam za 3 tyg i jak sie nie przekręci to skierowanie na cesarkę. Jutro jadę na Karową i będą mnie badać. Prawdopodobnie dostanę insulinę na noc. Chociaż mam nadzieję ze może się obędzie skoro z Małym wszystko ok.
 
Na szczęście wszystko ok😊 Mały waży 2134g czyli 2 normie 😊😊 Szyjka 3,6cm więc też dobrze. Jedynie źle ze Mały się nie przekręcił i nadal leży pośladkowo. Wizytę mam za 3 tyg i jak sie nie przekręci to skierowanie na cesarkę. Jutro jadę na Karową i będą mnie badać. Prawdopodobnie dostanę insulinę na noc. Chociaż mam nadzieję ze może się obędzie skoro z Małym wszystko ok.
Czemu chcą Ci dać insulinę?
 
mnie akurat nie swędzi, ale słyszałam porady, żeby zmienić kosmetyk którego obecnie używasz, bo w ciąży może się pojawić nadwrażliwość na...wszysko...mi polecali masło shea bo jest bez chemii i sprawdza mi się od początku ciąży, położne też polecają białego jelenia do mycia, żeby skóra się przyzwyczaiła i żeby przy dzidzi na początku nie używać perfumowanych mydełek, może potestuj
Poprobuje, mam nadzieję, że przejdzie, bo to strasznie denerwuje
 
Cukry mi trochę zaczęły szaleć. Teraz jest lepiej ale na czczo i tak mam za wysokie. I jutro mam kontrolę w szpitalu gdzie jest poradnia cukrzycowa dla ciężarnych i zobaczymy co zdecyduja
A jakie Ci wychodzą na czczo?
Mi dzisiaj skoczył na 92 na czczo najwięcej w mojej historii cukrzycowej.
 
reklama
Do góry