reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny czy macie problem ze swędząca skóra na brzuchu i piersiach?? Zrobiłam już badania pod kątem cholestazy wszystko ok. A brzuch od kilku dnia teraz i piersi od soboty swędzą okropnie. Smaruje balsamem ale nie specjalnie to pomaga. Dodaje, że nie zmieniłam nic z kosmetyków. Któraś miała ( ma) taki problem???
mnie akurat nie swędzi, ale słyszałam porady, żeby zmienić kosmetyk którego obecnie używasz, bo w ciąży może się pojawić nadwrażliwość na...wszysko...mi polecali masło shea bo jest bez chemii i sprawdza mi się od początku ciąży, położne też polecają białego jelenia do mycia, żeby skóra się przyzwyczaiła i żeby przy dzidzi na początku nie używać perfumowanych mydełek, może potestuj
 
Ja jade na wizytę o 17.25. Trzymajcie kciuki! Boję się jakoś tej wizyty. Czy mały będzie dobrze ważył (cukrzyca ciążowa), czy się przekręcił bo wcześniej miednicowo był. Itd itp. Dzisiaj 34+4.
ja usg jutro, już się nie mogę doczekać, też się martwię rozmiarem mojej lalki, dopiero 4-te usg będziemy robić, więc dla nas to wielkie wydarzenie :)
 
mnie akurat nie swędzi, ale słyszałam porady, żeby zmienić kosmetyk którego obecnie używasz, bo w ciąży może się pojawić nadwrażliwość na...wszysko...mi polecali masło shea bo jest bez chemii i sprawdza mi się od początku ciąży, położne też polecają białego jelenia do mycia, żeby skóra się przyzwyczaiła i żeby przy dzidzi na początku nie używać perfumowanych mydełek, może potestuj
Ja używam shea i to na pewno nie to, bo swędzenie zazwyczaj najbardziej na nogach gdzie nie smaruje. Teraz coraz większe obrzęki więc być może ma to związek
 
mnie akurat nie swędzi, ale słyszałam porady, żeby zmienić kosmetyk którego obecnie używasz, bo w ciąży może się pojawić nadwrażliwość na...wszysko...mi polecali masło shea bo jest bez chemii i sprawdza mi się od początku ciąży, położne też polecają białego jelenia do mycia, żeby skóra się przyzwyczaiła i żeby przy dzidzi na początku nie używać perfumowanych mydełek, może potestuj
Albo nawet np. olejem kokosowym się można smarować :)

Dziewczyny, nie stresujcie się USG, wszystko będzie dobrze! Ja mam w czwartek i się wcale nie stresuję, tylko po prostu nie mogę się go już doczekać 🙂🙂🙂
 
reklama
Do góry