reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Jestem po wizycie, niestety mam skierowanie do szpitala, bo szyjka mi się skróciła do 1 cm i pewnie dostanę leki na rozwój płuc u Maluszka.
Nie wiem ile waży, bo nie patrzyła już, tylko wiem, że mały główką w dół.
Także ogólnie nie powiem, załamałam się :/
Nie martw się na zapas bo sterydy podadzą w razie w, a z 1 cm szyjki dziewczyny dociągają do bezpiecznego tygodnia tylko ze raczej leżenie do końca 🤷🏻‍♀️ i aby infekcja się już nie przyplątała.
Ja teraz nawet nie wiem jaka jest moja szyjka bo z pessarem już nie mierzą a 1 cm miałam w 25 tygodniu...
Damy radę 💪
 
reklama
Jestem po wizycie, niestety mam skierowanie do szpitala, bo szyjka mi się skróciła do 1 cm i pewnie dostanę leki na rozwój płuc u Maluszka.
Nie wiem ile waży, bo nie patrzyła już, tylko wiem, że mały główką w dół.
Także ogólnie nie powiem, załamałam się :/
Ściskamy i trzymamy kciuki , oby jak najdłużej 😚
 
Nie martw się na zapas bo sterydy podadzą w razie w, a z 1 cm szyjki dziewczyny dociągają do bezpiecznego tygodnia tylko ze raczej leżenie do końca [emoji2370] i aby infekcja się już nie przyplątała.
Ja teraz nawet nie wiem jaka jest moja szyjka bo z pessarem już nie mierzą a 1 cm miałam w 25 tygodniu...
Damy radę [emoji123]
A ile miałaś cm jak Ci pessar założyli?
 
reklama
Do góry