reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja będę używała chusty bez kursu ani konsultacji. Oglądam tylko różne filmy na YouTube i na początku będę ostrożnie działać. Moje dwie koleżanki też się same nauczyły i wszystko jest ok, są już mistrzyniami i dzieci się dobrze rozwijają i lubią bardzo chustonoszenie.
 
reklama
Witam po weekendzie 😊U mnie intensywny ale ndz zakończona spotkaniem z koleżankami po dłuższej przerwie więc fajnie. Mam pytanie. Czy któraś z Was ma opinie na temat Fema...ker na laktacje?
 
Jestem w szpitalu, dziś 32+1, mialam usg mały waży 2300g, dostałam już pierwszą dawkę sterydów :) czekam jeszcze na jakąś kroplówkę nawadniającą :)
IMG_20200601_093116.jpeg
 
Witam po weekendzie 😊U mnie intensywny ale ndz zakończona spotkaniem z koleżankami po dłuższej przerwie więc fajnie. Mam pytanie. Czy któraś z Was ma opinie na temat Fema...ker na laktacje?
Ja używałam i na mnie działał , pomagało w rozkręceniu laktacji :) piłam jak wydawało mi się, że mam kryzys i mleka nie mam :) karmi i bawaria też pomagały :)
 
@Niesmiala trzymaj się dzielnie w tym szpitalu ;)

@Gaguś90 ja nie kupowałam. Ale ciekawa jestem jak tam cukry u Ciebie po insulinie? I jakie plany na szpital ? Ja gadałam z lekarzem, ale powiedział, że zdecydujemy czy kierować mnie do szpitala na następnej wizycie, czyli generalnie czekam do 9. czerwca na wizytę. Trochę ostatnio mi te cukry skaczą po posiłku, ale to chyba coś sobie pofolgowałam lekko ;)

A ja nadal szaleje z zakupami 🤭 🤭 🤭

Klusek dokazuje i pokazuje stópki na lewym boku, coś czuje, że oprócz tego że będzie pulchniutki to i dłuuuugi ;) no i pękła mi już skóra po bokach brzucha, także heloł rozstępy, oby już więcej nie przybyło 🙃
 
Ostatnia edycja:
Co do laktacji, to nie kupuję nic. Wcześniej też nie kupowałam i się samo rozkręciło. Chociaż do powrotu ze szpitala nie miałam w ogóle pokarmu - a siedzieliśmy tam tydzień... Potem jak nadszedł nawał to mogłam rozdawać i tak już zostało:)
Co do rozstępów, to z obecnej ciąży jeszcze się nie dorobiłam, ale nie chwalmy dnia.. Po poprzedniej mam na biodrach i piersiach, ale tam... moje są już tyle czasu, że już mi nie przeszkadzają. Poza tym są dobrą pamiątką:)
 
@Niesmiala trzymaj się dzielnie w tym szpitalu ;)

@Gaguś90 ja nie kupowałam. Ale ciekawa jestem jak tam cukry u Ciebie po insulinie? I jakie plany na szpital ? Ja gadałam z lekarzem, ale powiedział, że zdecydujemy czy kierować mnie do szpitala na następnej wizycie, czyli generalnie czekam do 9. czerwca na wizytę. Trochę ostatnio mi te cukry skaczą po posiłku, ale to chyba coś sobie pofolgowałam lekko ;)

A ja nadal szaleje z zakupami 🤭 🤭 🤭

Klusek dokazuje i pokazuje stópki na lewym boku, coś czuje, że oprócz tego że będzie pulchniutki to i dłuuuugi ;) no i pękła mi już skóra po bokach brzucha, także heloł rozstępy, oby już więcej nie przybyło 🙃
Cukry po insulinie dobre. Na czczo jeszcze muszę podregulować żebym miała poniżej 90. Ja musze czekać do 15.06 do wizyty wtedy będzie 37+4 i jak Mały się nie przekręci to dostanę skierowanie na cc. Jeszcze po 37tyg mam zapisać się na ktg ale jeszcze nie dzwoniłam.
 
reklama
Hej dziewczyny po weekendzie i dniu dziecka😁Wszystkim Waszym maluszkom buziaki w pępusio od cioci Hani z tej okazji 😁😘
U mnie dużo latania ale fotelik kupiony 👍
Jeszcze tylko baza, laktator, szumiś i jesteśmy ready 💁‍♀️ Odwiedziliśmy w sobotę sklep Pati i Maks i wydaliśmy morze pieniędzy. Mój mąż oszalal na punkcie wyrobów z bambusa dla Małej więc rachunek przy kasie 🙈
No nic, wanienka,materacyk, ręczniczki i pluszowy króliczek czekają. No i gumowa kaczuszka do kąpieli 🙈 Mój mąż bardzo na nią nalegał 😉

Dziewczyny, czy któraś miała problem z hemoglobiną? Ja mimo suplementacji nie mogę jej odbudować. Czy możecie polecić żelazo o dobrej wchłanialności które nie powoduje zaparć?

Pozdrawiam 💕
 
Do góry